Paskolų brokeriai: vertingi patarėjai ar nereikalingi tarpininkai?

 

Paskolų brokeriai

Paskolu brokeriai yra savarankiškai savo paslaugas siūlantys finansiniai tarpininkai, kurių tikslas surasti savo klientams – privatiems asmenims ar verslo klientams naudingiausią finansavimo pasiūlymą. Paskolų brokeris (arba dar kitaip kreditų tarpininkas) teikia paslaugas klientui, ieškančiam paskolos, todėl , žinoma, tikisi už savo tinkamai suteiktas paslaugas gauti sutartą atlygį. Daug kam kyla klausimas, ar tikrai paskolų tarpininko paslaugos yra tikrai naudingos ieškančiajam paskolos, kad turėtų gauti atlygi už jas? Gal klientui yra naudingiau ir paprasčiau pačiam kreiptis į kelis bankus, tikintis kažkuriame iš jų gauti sprendimą su palankiomis paskolos suteikimo sąlygomis?

Štai tik keli atvejai, kuomet paskolos ieškantis asmuo, kreipesis į kreditų tarpiniką, gali gauti geresnį rezultatą, nei bandydamas pats tiesiogiai bendrauti su bankais, ir pamėginkime išskirti paskolų brokerio teikiamų paslaugų privalumus.

1. Nusprendę pasinaudoti paskolų brokerio paslaugomis, kredito paraišką užpildysite tik vieną kartą ir visus paskolai gauti reikalingus dokumentus pateiksite vien tik jam, o ne kiekvienam bankui ar kitai kredito įstaigai atskirai, o paskolų brokeris už jus pateiks galimiems skolintojams. Taigi, jei jūs norėtumėte gauti ne vieno, o 5-7 skirtingų kreditorių pasiūlmus, įvertinkite, kiek laiko jums prireiks  paraiškų pildymui, nuvykstant į banką, išsiaiškinant visu klausimus su kiekvieno banko darbuotojais ir t.t. ?

2. Paskolų brokeris, sulaukęs kreditorių pasiūlymų, derėsis su jais dėl paskolos sąlygų bei išrinks jums naudingiausią paskolos pasiūlymą. Labai svarbu suprasti, kad paskolų brokeris, gerai žinodamas paskolų rinkos sąlygas, labai tikėtina pasieks geresnes galutines paskolos sąlygas, nei kad jums pačiam pavyktų gauti. Ir atliks tai greičiau nei jums pačiam pavyktų.

3. Visų kreditorių paskolų sąlygos yra labai skirtingos. Paskolų brokeris nepalyginamai greičiau už jus palygins jas ir pasiūlys jums palankiausią alternatyvą. Nepamirškite, kad paskolos gavimas yra rimtas įsipareigojimas ilgam ir todėl net ir neesminė sąlyga vėliau gali tapti labai svarbi ir daryti reikšmingą įtaką jūsų ateities planams.

4. Gali atsitikti taip, kad jums nepavyktų gautį nei vieno banko paskolos pasiūlymo arba pasiūlymų sąlygos būtų netinkamos jums, o pinigai yra labai reikalingi, tuomet su paskolų tarpininko pagalba jūs greitai surasite privatų kreditorių, kuris suteiks jums paskolą. Šiuo atveju jums bus ypatingai svarbi privačių kreditorių siūlomų paskolų sąlygų palyginimas, ką objektyviai jums padės atikti paskolų brokeris.

5. Paskolų brokeris, išnagrinėjęs jūsų pasklos paraišką ir matydamas, kad bankų paskolos pasiūlymai gali neatitikti jūsų lūkesčių, pasirūpins kad jūsų paskolos paraiška pasiektų ir tik su kreditu birza dirbančius skolintojus;

6. Jei jums reikalngas verslo finansavimas , o tarp jūsų darbuotojų nėra aukštos kvalifikacijos finansų ekspertų, paskolų brokeris padės jums parengti verslo planą bei paruošti kitus banko reikalaujamus dokumentus.

 Taigi, paskolų brokeris rūpinasi jūsų reikalais ir tuo metu, kol jūs ilsitės ar esate užsiėmęs svarbesniais savo šeimos ar verslo reikalais, kreditų.

3 thoughts on “Paskolų brokeriai: vertingi patarėjai ar nereikalingi tarpininkai?

  1. Mes prieš imdami paskolą nekilnojamam turtui konsultavomės su paskolų brokeriais, nes tai atsakingas žingsnis. Vis tik jei nelabai ką išmanai apie paskolas, geriau pasitarti su tos srities specialistais. Manau tai yra protinga.

  2. Man taipaskolu brokeriai atrodo patikimi, siekiant gauti gerą pasiūlymą. Jie tarpininkauja, klientams nereikia patiems eiti per bankus ir ieškoti pasiūlymų, nemanau, kad tai yra nereikalingas pinigų išmetimas kaip kas dauguma sako…

  3. Žinoma, kad reikalingi paskolų brokeriai. Svarbu paskolą gauti palankiomis sąlygomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *