Prezervatyvai internetu – didžiausias pasirinkimas

Mūsų dienomis daugelis prezervatyvus renkasi kaip priemones apsisaugoti nuo nepageidautino nėštumo, tačiau neretai kai kurie siekdami didesnio kontracepcijos efektyvumo ir norėdami išleisti mažiau pinigų vietoje prezervatyvų renkasi kontraceptines piliules, žiedus ar spirales, o kartais tiesiog rizikuoja, tikėdamiesi, jog nesaugus seksas nepridarys jiems daug bėdų. Tačiau prezervatyvai, kaip apsaugos priemonė neretai yra nuvertinami. Juk šiais laikais tikikimybė pasigauti lytinę ligą yra itin didelė, todėl kad ir kaip pasitikėtumėte savo partneriu prezervatyvų turėtumėte nevengti.

Siekiant paskatininti žmones neatmesti minėtųjų apsaugos priemonių, kasmet įvairiausios socialinės organizacijos išleidžia begales pinigų, kad net pačiose neturtingiausiose Aftrikos ar Pietų Amerikos šalyse žmonės užsiimtų tik saugiais lytiniais santykiais. Pavyzdžiui, Rio de Žaneiro festivalio metu nemokamai yra išdalinami milijonai prezervatyvų, kad užpuolus aistrai kiekvienas šventės dalyvis būtų tikras, jog užsiima saugiais lytiniais santykiais. Taip pat daugybė prezervatyvų yra dalinami klubuose visame pasaulyje, kad žmonės, kurie pamiršo juos nusipirkti nepradėtų užsiimti nesaugiais santykiais.

Kadangi Lietuvoje nemokamų prezervatyvų gauti galima vos keliuose klubuose arba tik kai kuriose visuomeninėse pagalbos organizacijose, dažniausiai juos tenka įsigyti patiems. Tačiau paskutiniuoju metu jų pasirinkimas parduotuvėse itin sumažėjo iki vos kelių firmų siūlomų apsaugos priemonių, kurių kokybė irgi gali būti abejotina. Kai geriausių firmų ir rūšių prezervatyvai yra išgraibstomi kai tik pasirodo lentynose, kyla klausimas, ką daryti tiems, kurių parduotuvėse siūlomas apsaugos priemonių pasirinkimas netenkina. Juk galų gale lytiniai santykiai yra ta sritis, kurioje kiekvienas siekia sau ir savo partneriu užtikrinti kuo didesnį komfortą ir malonumą, todėl eiti į kompromisus, kai kalba pasisuka būtent apie lytinius santykius, o ypač jų apsaugą, nėra linkusi nei viena pora. Laimei yra labai paprasta išeitis iš šios ganėtinai keblios situacijos – prezervatyvai internetu.

Internetinėje prezervatyvų krautuvėje net ir pačios reikliausios poros ras tokius prezervatyvus, kokie joms labiausiai tinktų ir patiktų. Prezervatyvai internetu siūlo didžiausią įvairių dydžių, rūšių, firmų ir net formų prezervatyvus, o jų pasirinkimas čia yra didžiausias visoje šalyje, todėl nuviltas neliks nei vienas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *