Stalo pertvaros – vietą taupantiems

Stalo pertvarosŠiais laikais yra labai populiarūs atviro biuro tipai. Ne tik todėl, kad siekiant sumažinti išlaidas nestatomi baldai, o kartais net ir dviem žmonėms reikia naudotis vienu stalu, tačiau dėl bendravimo ir komunikacijos. Paprasčiausiai norima, kad darbuotojai kuo labiau bendrautų ir tuo pačiu pamėgę vienas kitą pamiltų ir vietą, kurioje dirba.

Stalo pertvaros yra puikus pasirinkimas tokiu atveju, jeigu du arba net keli asmenys dirba prie to pačio stalo. Paprasčiausiai dėl nedaug vietos ir tuo pačiu triukšmo, kuris skinda nuo kito žmogaus, tokio tipo dirbimas gali būti labai patogus ir sudėtingas. Čia puikiai ir pasitarnauja stalo pertvaros, kurias žmonės renkasi ne tik, kad užtikrintų kokybišką darbą biure, tačiau ir namuose.

  • Stalo pertvaros padeda sukurti privačią erdvę ir net prie to pačio stalo sėdintys asmenys gali pasijausti kur kas individualiau ir taip, tarsi turi atskirą būtent jiems skirta erdvę. Žmogui ta labai svarbu, kadangi padeda suvokti, kad darbuotojas yra vertinamas.
  • Tuo pačiu pertvaros labai naudingos, kadangi mažina garso lygį patalpoje. Jeigu prie vieno stalo sėdintys asmenys trukdo vienas kitam – pertvara gali tai visiškai panaikinti. Paprasčiausiai, kai vienas spausdina kompiuteriu, o kitas galvoja – triukšmas gali trukdyti. Tokiu atveju puikiai pasitarnauja pertvara, kuri ne tik atskirs erdves, tačiau ir sumažins garsus.
  • Šiuo metu gaminamos ir siūlomos pertvaros yra labai stilingos, taigi gali tapti puikia detalia, kuri ne tik papuoš Jūsų stalą, tačiau ir visą biurą. Ypač rekomenduojame pasirinkti ryškių spalvų pertvaras.
  • Pertvaros dažniausiai būna aptrauktos gobelenu, kad taip sumažėtų sklindantis garsas. Tiesa, ta pati pertvara gali tapti puikia sienele ant kurios galima su smeigtukais kabinti įvairiausius raštelius, darbo sąrašus. Taigi, vienas daiktas įgauna kur kas daugiau funkcijų.

Tai pats paprasčiausias daiktas, kuris gali padėti didelį biurą suskirstyti mažesnėmis erdvėmis. Labai didelius pliusas yra tai, kad pertvaros gana pigios, taigi minimaliomis investicijomis nepalyginamai pagerinsite biuro darbuotojų darbo vietą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *