Nauji butai ir jų pranašumai

Nuosavas būstas – pats jaukiausias ir mieliausias. Jei pagaliau susiruošėte įsigyti savo butą, turbūt svarstote rinktis naujos ar senos statybos. Yra kelios rimtos priežastys, kodėl Jus turėtų dominti tik nauji butai.

Visų pirma, nauji butai pasižymi pigesniu išlaikymu. Tik ką nusipirkus naują butą, atliksite pilną remontą, pirksite naujus baldus, duris, vonios kambario įrangą, viskas bus nauja ir patikima. Taigi, pasiruošus patogiam ir moderniam gyvenimui, artimiausias naujo buto remontas nusimato ne mažiau nei po dešimt metų. Jums ilgai nereikės sukti galvos dėl sulūžusios durų rankenos, nusitrynusių grindų, nunešiotų baldų ir dar begalės kitų dalykų. Būtent todėl, ilgą laiką naujas butas nereikalaus jokių papildomų investicijų į gyvenimo kokybę, kas taupys Jūsų laiką ir pinigus.

Senos ir naujos statybos butai skiriasi netik remonto darbų dažnumu, tačiau ir žymiai mažesniais komunaliniais mokesčiais. Šios išlaidos gali skirtis net porą kartų, didžiausia to priežastis – mažesni mokesčiai už šildymą. Pagrinde mažesnius šildymo mokesčius lemia tai, jog naujas namas daug geriau sulaiko šilumą savo viduje, todėl šaltuoju metų laiku, jam apšildyti sunaudojama mažiau energijos. Kita pigesnio šildymo priežastis ta, jog buto gyventojai dalinai gali patys reguliuoti kiek šilumos jiems reikia, todėl šildymo išlaidos priklauso nuo pačių poreikio.

Pastaruoju metu naujų butų statyba suaktyvėjusi, kuo didesnė pasiūla tuo įvairesnės kainos. Būtent todėl dabar naują butą galite įsigyti nežymiai brangiau nei seną. Be to, naujas butas dar ilgai turės savo vertę ir bus gražus. Tad kai norėsite jį parduoti, tai padaryti bus ganėtinai nesunku. Tuo tarpu, jei norėsite parduoti senos statybos butą, pirkėjų atsiras daug mažiau, o ir jų siūloma kaina bus žymiai mažesnė nei ta, kurią mokėjote Jūs.

Naujos statybos namai turi rakinamas, švarias ir šviesias laiptines. Todėl grįždami namo vėlų žiemos vakarą, jausitės itin saugiai. To negalima pasakyti apie senų namų laiptines, kurios daugelį metų yra teršiamos ir neprižiūrimos, todėl atrodo gąsdinančiai.
Taigi, nauji butai pasižymi pigesniu išlaikymu, ilgiau išliekančia verte, geresnėmis gyvenimo sąlygomis, saugumu. Todėl, jei tik įmanoma, vertėtų rinktis gyventi naujos statybos name.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *