Patarimai ruošiantis perkraustymui

Perkraustymo paslaugos Vilniuje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste – tai daiktų, dėžių ir baldų įkrovimas į šias paslaugas teikiančios įmonės transportą, nugabenimas iki naujojo būsto ar patalpų, ir iškrovimas bei įnešimas. Tokius darbus kaip daiktų rūšiavimą ir pakavimą į dėžes, turėtumėte atlikti patys, todėl duosime kelis patarimus, kaip tai padaryti kuo paprasčiau ir greičiau.

Visų pirma reikėtų susiorganizuoti ką po ko darysite. Pereikite per visus kambarius, apžiūrėkite visus turimus daiktus ir baldus. Tai padarę, ant popieriaus lapo, susiplanuokite kurį kambarį po kurio tvarkysite, nuo kurių spintų ir spintelių pradėsite ir t.t. Turėdami detalų planą, nesiblaškysite pakavimo metu, o ir visi daiktai bus supakuoti sistemingai ir tvarkingai.

Galbūt, per daug metų esate prikaupę daiktų, kurių seniai nenaudojate ir nenaudosite ateityje, tokiu atveju patartina rasti būda kaip jais atsikratyti. Vertingesnius daiktus galėtumėte parduoti arba atiduoti žmonėms, kuriems jie labiau reikalingi, na o mažiau vertingus tiesiog išmeskite. Apsivalymo nauda bus akivaizdi. Visų pirmą sutaupysite laiko, nes nereikės pakuoti ir po to vėl išpakuoti nereikalingų daiktų, nauji namai bus jaukesni ir mažiau slegiantys, jei juose nebus nereikalingų daiktų. Taip pat tikėtina, kad perkraustymo paslaugos atsieis pigiau, nes visas perkraustymo procesas užtruks trumpiau ir pareikalaus mažesnių darbo išteklių.

Siekiant išvengti sugadintų daiktų, pakuokite juos teisingai. Tam reikės kartotinių dėžių, lipnios juostos ir burbulinės plėvelės. Nedūžtančius ir daiktus atsparius smūgiams, tvarkingai dėkite į dėžes iki pat jų viršaus. Daiktus, kurie ne tokie atsparūs aplinkos poveikiui, dėkite į dėžes apvynioję burbuline plėvele. Kiekvieną dėžę prikraukite iki pat viršaus ir sandariai bei tvirtai apklijuokite lipnia juosta. Laikantis šių taisyklių, daiktai į naujus namus bus pristatyti tokios pat būklės kokius juos ir supakavote.

Ant kiekvienos dėžės, bent minimaliai pasižymėkite kas joje sudėta. Tai padarius, viską iškrausite ir sudėliosite taip pat sistemingai kaip supakavote, o norimus daiktus rasite daug lengviau nei atidarinėdami visas dėžes iš eilės.

Vadovaudamiesi šiais patarimais, užsitikrinsite, jog perkraustymo paslaugos bus atliktos maksimaliai kokybiškai, sutaupysite daug laiko, o ir pats persikraustymo procesas taps įdomesnis ir lengvesnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *