Mobilieji telefonai interneto skelbimuose

Ieškote naujo telefono ir manote, jog pirkti internetu – vien privalumas? Žinoma, interneto skelbimai, kuriuose galima įsigyti praktiškai viską, yra puiki komunikacijos pažanga, tačiau prieš naudojantis kitų žmonių skelbimais, svarbu žinoti, kaip tinkamai pirkti internetu.

Mobilieji telefonai – labai dažna prekė internete. Įvairiose svetainėse gausu skelbimų, kuriuose skelbiami telefonų pardavimai. Tai gali būti ne tik pavieniai žmonės, parduodantys savo jau panaudotus telefonus, skelbimai internetu tikrai padeda surasti ir naują telefono aparatą. Nepaisant to, ieškote naujo, ar dėvėto mobilaus, pirkdami internete turite būti atsargūs.

  • Paprašykite nuotraukos. Mobilieji telefonai yra tokia prekė, kad galima pagalvoti, jog nuotraukų  prie jų skelbimų nė nereikia, juk internete gausu šio modelio atvaizdų. Visgi, jei perkate  internetu, geriau paprašykite, kad savininkas atsiųstų nuotrauką. Ir ne iš mobiliojo ryšio operatoriaus svetainės, o būtent konkretaus parduodamo aparato. Taip galėsite vizualiai pamatyti, kokia yra telefono būklė, ar jis parduodamas geras ir nesudėvėtas. Kuomet teigiama, jog telefonas  naujas – iš nuotraukos galėsite pamatyti, ar tai tikrai tiesa.
  • Nebijokite klausti. Dažnai pirkimas internetu per nemokamus skelbimus lyginamas su katės pirkimu maiše. Turbūt esate girdėję konfliktų, kuomet pirkėjai įsigyja prekę, gavę būna ja nepatenkinti, tuo tarpu pardavėjas nesutinka grąžinti pinigų, nes teigia apgauti nenorėjęs ir apie daikto būklę nieko neslėpęs. Tokių nesusipratimų pasitaiko gana dažnai.
  • Mobilieji telefonai – tokia prekė, kurią norisi įsigyti tokią, kuri patenkina lūkesčius. Todėl norėdami išvengti tokių situacijų, nebijokite pardavėjo paklausti visų Jums rūpimų klausimų. Pasidomėkite, kokie yra telefono trūkumai, gal jau yra buvę gedimų, ar ilgai tarnauja akumuliatorius ir kitų panašių dalykų. Surinkite kuo daugiau Jums aktualios informacijos, kad neliktumėte nusivylę vien todėl, kad nedrįsote paklausti.
  • Pažiūrėkite patys. Labai svarbu, kad pirkdami internetu tinkamai įvertintumėte pirkimo vertę. Jei perkate panaudotą mobilų telefoną, greičiausiai Jums pakaks pokalbio su pardavėju ir jau būsite apsisprendę. Tačiau jei norite įsigyti naują mobilų, geriau prisiderinkite prie pardavėjo ir prieš įsigydami pasižiūrėkite į būsimą savo aparatą iš arčiau. Taip galutinai įsitikinsite, kad telefonas atitinka Jūsų reikalavimus.
  • Garantija ir priedai. Dažnai pagal skelbimus internetu parduodami ir nauji mobilieji telefonai. Jei išsirinkote tokį, nepamirškite pasiteirauti, ar aparatas parduodamas su garantija, kiek laiko ji dar galioja. Taip pat pasiteiraukite, ar telefoną gausite su jam priklausančiais priedais: įkrovikliu, baterija, ausinėmis, dėklu ir kt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *