Dantų implantai – bet kokio amžiaus asmenims

Kai netenkama dantų dėl traumų arba prastos higienos – nereikia susitaikyti su ta situacija, kurioje esate. Tiesiog šiuo metu medicina yra labai plačiai išvystyta, tad suteikia galimybę vėl šypsotis sveikai ir kramtyti maistą kokybiškai.

Dantų implantacijos galimybės yra labai plačios šiuo metu ir auga toliau. Dantų implantai all on 8 arba all on 4 šiuo metu yra vadinami pačia geriausia ir labiausiai dėmesio verta opcija. Svarbiausia yra ja pasinaudoti.

Dantys atrodo labai natūraliai

Dantų implantai atrodo taip, kaip tikri dantys. Šiuo metu naudojamos labai pažangios medžiagos, kurios garantuoja ne tik patvarumą, tačiau ir patrauklumą. Niekas nežinos, kad jūsų burnoje yra dirbtiniai dantys, kadangi jie atrodo kaip tikri. Svarbiausia per daug nesirinkti labai baltos šypsenos, kuri ir gali kelti abejones. Natūralumas, šiuo atveju, karaliauja.

Kyla klausimai dėl kainos

Dantų implantai taip pat vis dar dažnai yra pristatymo kaip brangi atkūrimo technologija. Tačiau išties kainos labai krenta. Kadangi jos mažėja – galimybės džiaugtis sveikais ir gražiais dantimis tampa prieinamos kiekvienam. Svarbiausia, kad galima užsisakyti paslaugas už kurias bus atsiskaitoma išsimokėtinai. Svarbiausia yra sudaryti sutartis, kuriose bus aptarti svarbiausi niuansai.

Ar gyvenimas bus ribotas?

Mitas, kad dantų implantai labai riboja žmogaus gyvenimą. Iki šiol galima išgirsti, kad su jais žmonės turės labai atsakingai rinktis – ką valgyti. Tačiau nėra tiesa. Titanas bei kitos medžiagos, kurios naudojamos implantavimo metu, dažniausiai pranoksta lūkesčius. Galima džiaugtis, kad net ir labai kietų sausainių, sudžiūvusios duonos kramtymas bus tikrai paprastas. O svarbiausia, kad kieto maisto valgymas nedaro jokios įtakos dantims. Jie puikiai tarnauja visą gyvenimą, tik reikia skirti šiek tiek priežiūros.

Kaip prižiūrėti implantus?

Dantų implantai nėra reiklūs. Juos reikia prižiūrėti taip pat kaip ir tikrus dantis. Valykite geros kokybės priemonėmis, taip pat būtinai darykite tai kasdien. Po valgio reikia išgerti vandens, kuris pašalina apnašas, galiausiai, reikia reguliariai lankytis pas specialistus, kurie išvalo kietąsias apnašas ir akmenis. Tai leis džiaugtis dantų implantais visą gyvenimą. Nuostabu, kokią galią jie turi. Galiausiai, nuostabu ir tai, kad tokie dantys metų eigoje išlaiko ne tik savo funkcionalumą, tačiau ir patrauklumą. O daugeliui žmonių tai yra ne ką mažiau svarbu.

KlapedosOC.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *