HP spausdintuvo kasetės – kur jų ieškoti?

Spausdintuvas yra puikus pagalbininkas darbe ir netgi geras daiktas turėti namuose. Retkarčiais kiekvienam prireikia atsispausdinti kokį dokumentą ar netgi nuotrauką, todėl labai patogu, kai nereikia ieškoti spausdinimo paslaugų, nes galima atsispausdinti namuose. Tačiau svarbu laiku keisti ir įsigyti kokybiškas kasetes. Pavyzdžiui, HP spausdintuvo kasetės tinka tik šio gamintojo spausdintuvams. Todėl reikia žinoti, kur jas įsigyti ir kaip pasirinkti Jums tinkamą.

Kaip išimti kasetę?

Jeigu matote, kad spausdintuvo spausdinimo kokybė sumažėjo, gali būti, kad Jums reikia naujos kasetės. Dažnai spausdintuvams skirtos kasetės dar vadinamos toneriais. Jų viduje yra arba rašalas arba milteliai. Tačiau ne visi žino, kokias kasetes naudoja jų turimas spausdintuvas.

Dažniausiai taip yra todėl, kad kasetės yra ilgai tarnaujanti spausdintuvo dalis, todėl kai kasetė reikia keisti retai, gali pasimiršti, kur pirkote ir kokią kasetę rinkotės. Kasetės informacija yra ant jos, tad pirmiausia Jums reikia atidaryti spausdintuvą, pakelti plastikinę kasetės dalį ir galėsite lengvai išimti kasetę. Dažniausia tai atlikti labai paprasta. Tačiau būkite įsitikinę, kad tuo metu spausdintuvas yra išjungtas.

Kaip ieškoti kasetės?

Kai išėmėte kasetę, ant jos turėtumėte pamatyti tam tikrus užrašus. Jūsų kasetė, kuri naudojama HP spausdintuvui, turi būti žymima užrašais, kurie prasideda HP raidėmis arba fraze „Hewlett Packard”. Turėdami šiuos kodus nesunkiai rasite, kas prekiauja būtent šiomis kasetėmis.

Nepamirškite, kad HP spausdintuvo kasetės tinka tik HP spausdintuvams. Tai reiškia, kad jeigu įsigysite kito gamintojo kasetę, ji netiks ir spausdintuvas nespausdins. Todėl geriausia iš karto ieškoti pardavėjo, kuris prekiauja HP gamintojo prekės ženklu.

Žinodami, kokio modelio yra Jūsų spausdintuvas ir kokie yra kodai, parašyti ant Jūsų kasetės, nesunkiai surasite Jums reikalingą kasetę internetu. Čia kasetes internetu siūlo daug įvairių prekybininkų. Visuomet rinkitės tik patikrintas ir patikimos elektronines parduotuves.

Kur įsigyti kasetę?

Šiandien įsigyti spausdintuvų kasečių galima labai paprastai. Galite vykti į parduotuvę, kurie prekiauja HP spausdintuvais ir jų kasetėmis arba rasti patikimą pardavėją internete. Pirkti internetu šiandien yra labai paprastai ir greita. Sutaupysite laiko, o HP spausdintuvo kasetės nereikės ilgai laukti, ją greitai Jums pristatys į namus. Be to, internete galima rasti pardavėjų, kurie teikia skubų kasečių pristatymą. Pavyzdžiui, jeigu spausdintuvas sugedo darbe, o Jums reikia greitai pakeisti kasetę ir tęsti darbus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *