Kaip per savo vestuves tinkamai pagerbti tėvus?

Vestuvių planavimas – labai sudėtingas ir svarbus darbas, kuriam reikia skirti daug dėmesio. Kiekviena jaunavedžių pora tikrai patvirtintų, kad tokiu įtemptu laikotarpiu labai svarbu jausti emocinę paramą, o ją dažniausiai suteikia tėvai. Vestuvių dienos metu visas dėmesys skirtas tik jaunavedžiams, bet derėtų nepamiršti ir pagerbti savo tėvų, taip parodant dėkingumą už jų viso gyvenimo meilę ir paramą vaikams.

Jei nežinote, kaip tinkamai pagerbti savo tėvelius per vestuves, siūloma susipažinti su keliomis idėjomis, kurios tikrai bus vertos jūsų dėmesio. Svarbu ne tik dovanos tėvams per vestuves, bet ir atitinkamas dėmesys.

Nepamirškite fotografuotis su tėvais

Per vestuves labai svarbu įsiamžinti su tėvais iš abiejų poros pusių. Prieš ceremoniją ir po jos nors trumpam pasikvieskite savo tėvus ir uošvius ir pasidarykite atskiras nuotraukas su kiekvienu iš jų. Tokios akimirkos išliks fotografijose ir liudis apie šiltus šeimos santykius. Tokios nuotraukos vėliau galės tapti puikia dovana (ant drobės ar albume), pavyzdžiui, per gimtadienius ar motinos, tėvo dienas.

Dovanos tėvams per vestuves

Dar vienas ypatingas būdas, parodantis pagarbą tėvams per vestuves – tai dovana jiems. Tai nebūtinai turi būti brangi vestuvių atributika, tačiau tai turėtų būti kažkas asmeniško, ką jie tikrai įvertins. Puiku, jei įteiksite jiems įrėmintą padėka su savo nuotraukomis ar statulėlę su gražiais žodžiais. Tokia vestuvių atributika dažniausiai užsakoma internetu, galima pasirinkti, ką tiksliai norėtumėte atvaizduoti. Dovanos tėvams per vestuves – labai svarbus gestas, išreiškiantis pagarbą ir dėkingumą.

Apsvarstykite, kur per ceremoniją sėdės tėvai

Labai svarbu, kad tėvai sėdėtų netoli jūsų arba priešais jus, garbingose vietose. Tai parodys, kokie tėvai jums svarbūs.

Panaudokite savo stiliuje kokį nors šeimos akcentą

Galbūt šeimoje turite kokį nors papuošalą ar segtuką, kuris buvo perduodamas iš kartos į kartą? O gal turite kokį nors stiliaus elementą, kurį padovanojo tėvai? Būtinai dėvėkite šią detalę per savo vestuvių ceremoniją ir taip pagerbsite ne tik savo tėvus, bet dažnu atveju ir senelius.

Paprašykite tėvų pasakyti kalbą ir suplanuokite šokį su jais

Jei tėvai yra drąsūs, pakvieskite juos pasakyti kalbą vestuvių ceremonijos metu. Kvietimas pasakyti vestuvinę kalbą – didelė garbė. Taip pat nepamirškite pakviesti šokiui savo mamos ir tėčio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *