Pėdkelnės – puikus aksesuaras

Drabužiai – vienas pagrindinių moterų pirkinių, tačiau ką daryti, kai įsigijus keletą naujų drabužių juos sunku suderinti tarpusavyje, trūksta papildomos spalvos ar kokio nors akcento, kuris pagyvintų rubų derinį. Geriausia išeitis visai paprasta – pėdkelnės. Juk tai ne tik šaltojo sezono rūbas, skirtas tam, kad dėvint sijoną ar suknelę nesušaltų kojos, o puikus aksesuaras, kuris gali puikiausiai papildyti ir pagyvinti kiekvieną rūbų derinį.

Ryškios pėdkelnės – vėl grįžtanti mada. Tai išties išradingas būdas norint prie pasirinktų rūbų priderinti ryškesni aksesuarą, išsiskirti iš minios ar atskleisti savo meniškąją pusę. Jos puikiai derės prie ryškios spalvos šaliko, palaidinės ar rankinės ir jums nereiks jaudintis, kad neturite prie ko priderinti jūsų mylimo aksesuaro.

Kartais santūresni drabužiai reikalauja įmantresnio akcento, kuris suteikto pasirinktam drabužių deriniui išskirtinumo. Tam puikiai tiks raštuotos pėdkelnės. Dabar itin populiarios pėdkelnės su keliaraiščių imitacija, kurios puikiai tiks prie juodo ar tamsios spalvos sijono, suteiks aprangai seksualumo. Raštuotos pėdkelnės itin viliojančiai atrodys prie trumpesnės suknelės. Taip susikursite išskirtinę vakarėlio ar klubo aprangą, pritrauksiančią kiekvieno vaikino dėmesį.

Taip pat populiarios paauglių pamėgstos žėrinčios ar iliustracijomis dekoruotos storesnės medžiagos pėdkelnės. Jas pasirinkusios pagyvinsite net šalčiausios žiemos rūbų derinį, suteiksite jam išskirtinumo ir šiuolaikiškumo, atrodysite jaunatviškai. Taip pat galima rasti pėdkelnių, dekoruotų kosmoso vaizdais ar nuotraukomis, rašyto teksto imitacijomis, kurios atrodys itin meniškai ir įdomiai. Svarbiausia mokėti tokį aksesuarą priderinti prie kitų rūbų. Renkantis tokias išskirtines pėdkelnes geriausia jas derinti su tamsesių spalvų drabužiai, pasirenkant jas kaip pagrindinį aprangos akcentą. Tuomet atrodysite tikrai skoningai ir įdomiai.

Taigi, pėdkelės yra puikus drabužis, ne tik saugantis nuo šalčio, bet ir suteiksiantis jūsų aprangai išskirtinumo, leisiantis suderinti kitus ryškesnius aksesuarus ar pabrėšiantis jūsų puikias figūros formas, ilgas kojas. Jei nežinote, kokias pėdkelnes geriausia rinktis ar kaip jas priderinti, nevenkite pavartyti įvairiausius mados žurnalus ar panaršyti mados tinklaraščius ir sužinoti, kas kiekvieno sezono metu yra madingiausia. Taip susikursite išties išskirtinį stilių ir atrodysite itin madingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *