Gelinis lakas ir 3 labiausiai paplitę mitai

Gelinis lakas yra populiarus sprendimas, svajojančioms apie nepriekaištingai prižiūrėtus nagus, dėl kurių estetikos neteks sukti galvos artimiausias kelias savaites. Vis dėlto, gelinio lakavimo procedūra iki šiol susiduria su eile klaidingų įsitikinimų. Paneikime labiausiai paplitusius mitus!

Mitas nr. 1: Gelinis lakas kenkia Jūsų nagams

Dalis žmonių mano, kad gelinis lakas yra gaminamas iš gana žalingų cheminių medžiagų, todėl nuolatinis šio lako naudojimas kenkia nagams. Laimei, šis paplitęs mitas yra tik toks – mitas. Šiuolaikinis gelinis lakas ir kiti nagų priežiūros produktai tinka natūraliems nagams, nepažeidžia nago struktūros ir nelemia nagų lūžinėjimo. Svarbiausia, kad pati lakavimo procedūra būtų atliekama profesionalų: nagus gali pažeisti ir lakavimo metu naudojami instrumentai!

Mitas nr. 2: Visada būtina nukarpyti nagų odeles

Kartais klaidingai manoma, esą nagų odelės visada turi būti atstumiamos, apkarpomos, kad būtų gaunamas tvarkingesnis lakavimo rezultatas. Nors kartais tai daryti iš tiesų svarbu ir būtina, tačiau bereikalingas ar labai dažnas nagų odelių atstūmimas ar karpymas, gali lemti jų pažeidimą. Tai taip pat gali turėti įtakos nagų augimui. Taip pat gali įsimesti infekcija, nes odelės apsaugo nuo bakterijų ir kitų mikroorganizmų kaupimosi po oda. Vietoje karpymo, patariama odeles maitinti drėkinančiu aliejumi ir kitais puoselėjančiais preparatais. Žinoma, kai odelės atstūminėjamos profesionalų, kurie naudoja sertifikuotus ir dezinfekuotus darbo įrankius, jaudintis tikrai nėra dėl ko.

Mitas nr. 3: Nagams tarp lakavimų būtina leisti atsigauti ir kvėpuoti

Teiginys, esą jūsų nagams tarp lakavimų reikia kuo daugiau laiko kvėpuoti, yra dar vienas mitas. Iš tiesų, visus reikiamus vitaminus, mineralus ir reikalingas maistines medžiagas mūsų nagai gauna iš kraujotakos, tam efektyvesnė sąveika su oru nėra reikalinga ir gelinis lakas gali būti naudojamas be ilgesnių pertraukų.

Viską, ko reikia puikiai nagų estetikai, rasite svetainėje https://groziobaze.lt. „Grožio bazė“ komanda siūlo tik aukščiausios kokybės produktus. Jūsų laukia aukšto lygio gelinis lakas, odelių atstūmėjai, UV lempos ir visi kiti įrankiai, nepriekaištingam geliniam lakavimui!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *