Fashion Gold salone parduodami vestuviniai žiedai, kurie patiks kiekvienai porai

Planuojant vestuves daugeliui iškyla biudžeto klausimas. Vieni šiai gyvenimo šventei taupo ne vienerius metus: atsisako pramogų, vienus metus neatostogauja, rečiau eina į restoranus ir gaminasi valgyti namuose ir pan. Kiti susiranda papildomų pajamų šaltinių ir stengiasi daugiau uždirbti, kad galėtų turėti svajonių vestuvių dieną ar kelias. Kitiems net nėra svarbi pati šventė: nei kur ji vyks, nei kiek truks ar kiek svečių joje dalyvaus. Jiems svarbiausias išlieka pagrindinis šventės akcentas – vestuviniai žiedai. Tai – meilės ir ištikimybės vienas kitam simbolis jau daug metų. Tikrai reti sužadėtiniai jų atsisako. Nebent vietoj to sugalvoja nešioti kito tipo papuošalus ar žiedus tiesiog išsitatuiruoja. Tad tikrai kiekviena pora nori šį gyvenimo žingsnį įprasminti bei tinkamai pažymėti. Jeigu esate ir Jūs ta pora, kuriai vestuviniai žiedai yra šventės prioritetas, juos išsirinkti galite Fashion Gold parduotuvėje.

Tad ir pinigų suma, kiek skirti žiedų gamybai, kiek šventės dekorui, kiek aprangai ar povestuviniai kelionei – labai individualu. Vieni nori maksimalios prabangos, išskirtinumo bei vienetinių kūrinių, o kitiems svarbiau kiti akcentai ir nepersistengia su ilgomis detalių paieškomis ar nesivaiko garsių gamintojų etikečių. Fashion Gold – juvelyros darbų namai, kuriuose kiekviena įsimylėjėlių pora gali rasti vestuvinius žiedus. Iš anksto galite jų asortimentą peržiūrėti internete ir susipažinti, kokie yra klasikinio tipo žiedai, kuo išskirtiniai yra modernūs vestuviniai žiedai ar patys unikaliausi – dizainerių sukurti papuošalai. Dalis klientų visada yra ta, kuri nori, kad jų vestuvėms skirti papuošalai, mūvimi ant rankų, būtų sukurti iš jų turimo aukso. Ši paslauga taip pat yra teikiama Fashion Gold salone Vilniuje, kuris įsikūręs miesto centre, labai patogioje vietoje: Pamėnkalnio g. 5.

Iš anksto internete būtų lengviausia patikrinti, kiek kainuoja Jūsų norimo dizaino žiedai arba bent jau nusižiūrėti norimą dizainą ar bent jau norimą stilistiką. Žiedų kaina visada kyla į viršų, jeigu jie yra puošiami brangakmeniais arba raižomi, kuriami individualaus dizaino ir pan. Kuo juvelyrui reikės įdėti daugiau darbo, tuo žiedai bus brangesni. Labiausiai sužadėtiniai savo žiedus mėgsta puošti briliantais, o jie ir yra vieni brangiausių natūralių akmenų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *