Skyrybos ir jų kaina: ką turėtumėte žinoti nusprendus išsiskirti

Deja, bet Lietuvoje kasmet labai daug porų išsiskiria ir tai rodo, kad žmonių požiūris į santykius ir santuoką bėgant metams reikšmingai pasikeitė. Tiesą sakant, kartais gali imti atrodyti, kad skyrybos šiandien tapo visiškai natūraliu ir savaime suprantamu dalyku vos tik susiduriama su pirmaisiais sunkumais savo asmeniniuose santykiuose. Nemaža dalis žmonių tiesiog nebėra linkę ieškoti kompromisų ir sąlyčio taškų, jie nebėra linkę taikytis ir taikiai spręsti abiem aktualių klausimų. Todėl nenuostabu, kad su laiku skyrybų skaičius tik auga.

Kad ir kaip bebūtų, kiekvienas atvejis gali būti labai skirtingas. Tai reiškia, kad skyrybų priežastys skiriasi ir tai priklauso nuo daugybės įvairių veiksnių. Ir būtent todėl visų pirma reikėtų gerai pagalvoti ar skyrybos iš tikrųjų galėtų būti vienintele išeitimi siekiant gyventi laimingą gyvenimą. Kartais gali prireikti tiek nedaug, kad santuoka vėl sutvirtėtų, todėl jei jūs jau kurį laiką svarstėte, kokia galėtų būti skyrybos kaina ir kaip galėtumėte lengviau išsiskirti, pirmiausia paklauskite savęs, ar tikrai padarėte viską, kad išspręstumėte jūsų santykiuose iškilusius sunkumus? Ar tikrai ėmėtės visų įmanomų priemonių, kad sutvirtintumėte savo santuoką?

Jei atsakymas į minėtus klausimus yra neigiamas, nereikia nė sakyti, kad visų pirma turėtumėte pabandyti dabartines savo santuokos problemas išspręsti. Tuo tarpu, jei visgi to padaryti jums nepavyks ir matysite, kad santuokos nutraukimas iš tikrųjų gali būti vienintele ir tinkamiausia išeitimi, pakalbėkite apie tai su savo antrąja puse ir pabandykite dėl tokio sprendimo sutarti taikiai. Jei jūsų santuoka bus nutraukta bendru sutarimu, jums turėtų būti daug lengviau eliminuoti pernelyg didelį stresą, gausybę papildomų nesutarimų ir didžiulę skyrybų procesą lydinčią įtampą. Skyrybos bendru sutarimu vyksta daug sklandžiau ir lengviau.

Žinoma, tikrai ne kiekvienas žmogus žino, kaip atrodo visas skyrybų procesas ir kas jame galėtų būti svarbiausia. Todėl jei dėl to jums kyla papildomas stresas ir dažnai aplanko didelis nerimas, skirkite šiek tiek daugiau laiko ir pasinaudoję internetu pabandykite atrasti atsakymus į jums iškilusius klausimus. Kadangi skyrybų skaičius Lietuvoje yra labai didelis, tikrai nesusidursite su sunkumais atrasdami daug jums aktualios informacijos visais skyrybų klausimais.

Taip pat visuomet galite pasirinkti patyrusius skyrybų advokatus, į kuriuos kreipęsi sulauktumėte profesionalios ir išsamios teisinės konsultacijos. Be to, kai kurie skyrybų advokatai pirminę konsultaciją savo klientams suteikia ir visiškai nemokamai, todėl tokiu būdu jūs galėsite išvengti papildomų išlaidų. Bet kuriuo atveju, patarimai iš profesionalų lūpų jums gali padėti lengviau pajudėti iš dabartinio taško, paprasčiau nusiraminti ir susidaryti aiškesnį vaizdą apie tai, kas jūsų laukia priešakyje. Tokiu būdu jūs galėsite sumažinti juntamą stresą ir lengviau pasiruošti būsimoms skyryboms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *