Švediškus standartus atitinkanti slauda Addere Care

Privatūs slaugos namai Addere Care savo duris atvėrė Trakuose. Nors Addere Care ir yra privačios slaugos teikėjai, čia patekti galima ir su gydytojo siuntimu nemokamai. Aukštus standartus atitinkantys slaugos namai Addere Care pasitinka savo svečius su įvairiomis procedūromis, aukštomis gyvenimo sąlygomis bei įvairiomis veiklomis. Susipažinkite artimiau su Addere Care teikiamomis paslaugomis.

Addere Care teikiamos paslaugos

Addere Care savo svečiams siūlo slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugas. Dažnai iš slaugos ligoninių yra tikimasi aktyvaus gydymo, tačiau šiuo metu reabilitacijos paslaugų Addere Care nesuteikia. Slaugos namuose yra palaikomas esamas fizinis aktyvumas bei organizmo funkcijų palaikymas. Čia gyvenantys svečiai gauna visą reikiamą priežiūra bei pagalbą rutinoje – apsirengti, pavalgyti, nusiprausti, bendrauti ir panašiai. Taip pat Addere Care aktyviai vykdo įvairias socialines veiklas, kurių metų svečiai gali bendrauti, išmokti naujų įgūdžių ir smagiai praleisti laiką. Esant reikalui svečius aplanko ir gydytojas, kuris gali paskirti reikiamus vaistus. Kasdieniais pacientų poreikiais Addere Care rūpinasi slaugės ir jų padėjėjos. 

Svečiai yra apgyvendinami moderniuose kambariuose, jiems tiekiamas visas maistines medžiagas turintis maistas, todėl artimieji gali būti ramūs dėl savo mylimų žmonių. O graži gamtos apsuptis leis pasimėgauti ramybe, pasivaikščioti gryname ore ir jaustis saugiems. Pacientus gali lankyti artimieji, jie visuomet yra apsupti kitų žmonių, todėl vienišumo jausmas tikrai pradings.

Siuntimas slaugai Addere Care gauti

Patekti į Addre Care slaugos namus galima ir sus siuntimu. Jį išrašo pacientą gydantis gydytojas. Siuntimas yra suteikiamas, kuomet yra nustatoma galutinė diagnozė, kuri nereikalauja aktyvaus gydymo arba jo neturi. Addere Care padeda pasirūpinti žmonėmis, kuriems sunku kasdienybėje, jie negali pasirūpinti savimi, o ir artimieji negali suteikti tinkamos priežiūros tokiam asmeniui. Dažniausiai Addere Care priima svečius su alzhaimerio, demencijos, širdies nepakankamumo ligomis. Tokiems pacientams reikia daugiau priežiūros rutinoje, todėl ne visada artimieji gali būti geriausia išeitis.

Rinktis Addere Care slaugos namus yra geras žingsnis, kuomet pasirūpinti savo artimaisiais tampa per sunku. Addere Care padės jaustis saugiau ir pacientams, ir jų artimiesiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *