Nuo ko priklauso sužadėtuvių žiedų kaina?

Ruošiantis pasipiršti mylimai merginai, reikėtų pradėti ieškoti tam tinkamo žiedo. Tai yra išskirtinis pirkinys, tad svarbu ne tik, kaip žiedas atrodys, bet ir kokia yra sužadėtuvių žiedų kaina. Iš anksto pasidomėjus tuo, galite pasiruošti tinkamą biudžetą bei suplanuoti norimo žiedo pirkimą. Verta žinoti, dėl ko kainos gali skirtis.

Kiek sveria žiedas?

Labai dažnai sužadėtuvių žiedo kaina priklauso nuo to, kiek jis sveria. Sužadėtuvių žiedo stilius gali būti labai įvairūs. Vieni ieško subtilių, plonų žiedelių, kurie ant piršto atrodo elegantiškai. Kitiems patinka masyvesni žiedai, kurie traukia akį. Dažniausiai priklausomai nuo to, kiek žiedas sveria ir kokios jis yra formos, priklauso ir jo kaina.

Kas bus žiedo pažiba?

Dažniausiai žiedo kainą išaugina svarbiausias žiedo atributas – brangakmenis. Dažniausiai sužadėtuvių žiedai gaminami su deimantais. Tai nebūtinai turi būti briliantas. Jeigu norite pigesnio varianto, parduotuvėje rasite ir paprastesnius variantus su swarovski deimantais. Tačiau pastaruoju metu populiarėja žiedai net su keliais brangiais akmenimis. Pavyzdžiui, halo formos sužadėtuvių žiedai su keliais deimantais šiuo metu labai populiarūs. Taip pat vis dažniau perkami žiedai su safyru ar kitais brangiais akmenimis.

Iš ko žiedas pagaminta?

Kaip ir nuo to, koks brangakmenis naudojamas žiedo puošybai, taip ir nuo žiedo gamybos priklauso sužadėtuvių žiedų kaina. Pavyzdžiui, Lietuvoje populiariausi yra balto aukso sužadėtuvių žiedai. Tačiau dažnai pasirenkami ir geltono aukso žiedai. Tokį žiedą reikėtų rinktis, jeigu mylimoji dėvi auksinius ir aukso spalvos papuošalus. Tokių žiedų pasirinkimas yra labai platus. Kiek pigiau gali kainuoti sidabrinis sužadėtuvių žiedas. O norintiems aukštos kokybės, galima rinktis ir platinos žiedus. Dažniausiai jie yra patys brangiausi. Tačiau platinos žiedai yra ilgaamžiai, jie ilgai nesibraižo, nekeičia savo formos.

Kur pirksite žiedą?

Žiedo kaina taip pat priklauso nuo to, kas jį parduoda arba gamina. Juvelyrikos parduotuvėse rasite įvairių gamintojų žiedų. Brangiau kainuoja žinomų dizainerių ir juvelyrų kurti žiedai arba žiedai, kurie užsakomi, tad yra vienetiniai.

Kaip sutaupyti?

Jeigu baiminatės, kad sužadėtuvių žiedas gali kainuoti labai brangiai ir norėtumėte šiek tiek sutaupyti, tai tikrai įmanoma. Pirmiausia, nepirkite žiedo paskubomis. Apžiūrėję ir išsirinkę bent kelis Jums patinkančius variantus, stebėkite, kad skelbiamos akcijos ar specialūs pasiūlymai. Pavyzdžiui, jeigu sužadėtuvių žiedą pirksite juvelyrikos parduotuvėje, labai dažnai čia skelbiamos įvairios akcijos, kurių metu sužadėtuvių žiedų kaina gali būti daug mažesnė nei įprastai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *