Norite išbandyti masturbatorių? Keli dalykai, kuriuos reikia žinoti

Masturbacija daugeliui žmonių yra bene pati geriausia atsipalaidavimo priemonė, kuri padeda ne tik pajusti kuo gerų teigiamų potyrių, tačiau taip pat ir jų patirti vis daugiau ir tuo pačiu vis didesnių. Išties, šiuo metu rinkoje siūlomi masturbatoriai yra puiki pagalba kiekvienam, kuris nori atsipalaiduoti ir tuo pačiu mėgautis maksimaliai ilgai ir tuo pačiu gerai savo kūnu ir jo teigiamais potyriais.

Žinoma, galima masturbacija ir be žaisliukų, tačiau dažniausiai su jais – viskas kur kas paprasčiau ir tuo pačiu pasiektas rezultatas yra kur kas geresnis.

Masturbatorių tipai

Nors dažniausiai sakoma, kad masturbatoriai yra skirti vyrams, tačiau šiuo modelių gausa yra labai plati ir tikrai patinkančius gali rasti ir moterys. Taip, pirmiausia jie ir yra klasifikuojami pagal tai – kokiai lyčiai skirti, o detaliau reikia vertinti kiekvieno charakteristikas, kad atitiks būtų kuo detaliausias.

Žinoma, renkantis masturbatorius pirmiausia kinta ir reikia įvertinti tipus. Nuo tokių, kurie primena vyro arba moters lytinius organus, iki tokių, kurie vibruoja, kurie skirti naudojimui su lubrikantais, tokius, kurie yra su specialiais iškilumais, kurie leis patirti daugiau.

Dažnam reikia išbandyti kuo daugiau skirtingų modelių, kol galiausiai randa tuos, kurie jiems labiausiai tinka. Tačiau bandymai – geras būdas domėtis ir ieškoti. Ypač šiuo metu, kai žaisliukai kainuoja pigiau per akcijas, tad galima rasti tokius, kurie tinkami, tačiau nekainuoja daug, tad ir išbandyti galima kuo įvairesnius variantus.

Svarbiausia atsiminti, kad labai dideli arba labai intensyviai vibruojantys žaisliukai dažniausiai tinka tiems, kurie jau bandė paprastesnius modelius ir žino, kad jiems reikia tokio, kuris kelia daugiau emocijų. Paprasčiausiai viskas gali atrodyti labai patraukli iki tol, kol nejuntamas diskomfortas dėl per didelio intensyvumo. Taigi, siūlome pirmiausia išbandyti paprastesnius modelius, galbūt kiek natūralesnius ir kai jaučiate, kad reikia kažko daugiau – tik tada ieškoti atitinkamų.

Tinkamas masturbatoriaus pasirinkimas

Žinoma, kinta ne tik jų tipai, tačiau ir kitos smulkmenos, kurios lemia, kad rasite sau tinkamą variantą. Galiausiai, juk radus norėsis juo mėgautis dažnai ir intensyviai, tad skirti dėmesio lyginimui ikrai verta.

Pirmiausia siūlome nuspręsti, koks tipas labiausiai tinka. Tokio, kuris atrodo realistiškai arba tokio, kuris dažniausiai primena labiau sekso žaisliukus nei žmogaus lytinius organus. Tai apima ne tik išvaizdą, tačiau taip pat ir atliekamas funkcijas.

Taip pat reikia įvertinti ir tai, kur jis bus naudojamas. Kai kurie yra labai maži ir drąsiai gali su Jumis keliauti ten, kur ir esate jūs. Kiti – kur kas didesni ir dažniausiai priklausomi nuo elektros lizdo, tad natūralu, kad tokie modeliai dažniausiai pasirenkami tokiu atveju, kai mėgaujamasi malonumais tik namuose.

Svarbiausia yra rinktis tokius, kurie yra malonūs lietimui. Taigi, galima rasti tokius, kurie gaminami iš TPE gumos ir jie dažniausiai itin patenkina žmogaus poreikius, ir tuo pačiu kur kas pigesnius variantus, kurie ne tik ne taip maloniai slinda, tačiau net ir gali kelti diskomfortą. Galiausiai, atsiminkite, kad masturbatoriai labai dažnai derinami su lubrikantais, tad reikia įvertinti tai, ar jie yra tinkami Jūsų atveju, tai yra, ar žaislas derės su lubrikantu, kurį galbūt jūs planuojate naudoti.

Galiausiai, kinta ir žaisliukų dydžiai. Dažnai ir moterys, ir vyrai galvoja, kad dydis yra labai svarbus aspektas, kuris lemia malonumą. Tačiau kaip ir tikro penio arba vaginos atveju, taip ir kalbant apie masturbatorius –  dažniausiai dydis nėra reikšmingas aspektas. Kur kas svarbiau yra forma, kuri dažniausiai ir koreguoja juntamo malonumo intensyvumą.

Masturbatoriui reikia priežiūros?

Nepriklausomai nuo to, kuris masturbatorius bus naudojamas, labai svarbu, kad jis būtų tinkamai nuvalomas po visko. Ir jokio skirtumo, ar jis yra naudojamas solo, ar poroje, ar yra papildomai dedama lubrikanto. Reikia, kad slydimas būtų pats geriausias, tad ir valymas – būtinas.

Būtinai valymui siūlome rinktis specialius valiklius, kuriuos galima rasti sekso prekių vietose. Paprasčiausiai kai kurie plauna tik su vandeniu. Tai geriau nei nieko, tačiau atsiminkite, kad plaudami tik su vandeniu galite palikti daug nešvarumų, kurie, atrodo, kad yra plika akimi paprasčiausiai nematomi. Siūlome rinktis tokius valiklius, kurie nuvalo nešvarumus, dulkes, tačiau ir tokius, kurie dezinfekuoja. Tai leis būti ramiu, kad išvengsite uždegimų, kurie tikrai pasitaiko, kai naudojamas nešvarus sekso žaislas.

Ir pabaigai…

Kol vieni naudoja masturbatorius kasdien ir teigia, kad tai yra bene pati geriausia atsipalaidavimo priemonė, tuo tarpu kiti vis dar kuklinasi. Tačiau ar verta? Žinoma, kad ne. Juk patirti kuo daugiau gerų emocijų yra vertas kiekvienas. O masturbacija, tikrai, yra viena iš galimybių, kurios ir kelia tuos gerus potyrius, tad emocijas, kuriomis galima mėgautis kiekvienas.

Informacija pasidalino Prezervatyvai.com.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *