Ką Jums gali suteikti originalaus dizaino indai?

indai

Namuose visada yra svarbu ne tik bendrai kuriamas stilius, vyraujanti koloristika, bet ir tam tikri akcentai. Net ir atskiros interjero detalės visada turi reikšmės bendrai namų nuotaikai ir palaikomam dizainui. Visada verta investuoti į originalius paveikslus, vazas, tam tikrus baldus ar netgi ant grindų klojamus kilimus. Nors iš pirmo žvilgsnio – tai tik atskirtos kambario detalės, bet visos kartu jos kuria bendrą atmosferą ir jaukumo jausmą gyvenamoje aplinkoje.

O koks yra pagrindinis virtuvėje akcentas? Jeigu jau detalizuosime, tai, žinoma, visi garsiai sušuks, kad tai – maistas. Be jokios abejonės. Skanus, namuose gamintas maistas visuomet turi ypatingą reikšmę. Bet ne ką mažiau svarbu yra ir tai, kur tas maistas laikomas bei kokie originalaus dizaino indai vyrauja virtuvėje ar valgomajame. Juk tikrai visi atkreipiame dėmesį, kokios būna lėkštės valgant pietus, koks yra sriubos dubuo ar kokie puodeliai bei stiklinės yra naudojami gėrimams.

Ne veltui yra sakoma, kad originalaus dizaino indai turi reikšmės maisto skoniui. Jeigu netikite, tai patys pamėginkite tą patį patiekalą valgyti vienokioje nei kitokioje lėkštėje ir tikrai pajusite skirtumą. Tokiu būdu galėsite atrasti, kokie indai Jums patinka ir kurie jų yra „skaniausi“.

Kiekvienas indų gamintojas turi savo išskirtinių bruožų. Vieniems mielesni tie originalaus dizaino indai, kurie yra pagaminti iš molio, kitiems – mielesnis porcelianas. Pagal tai ir indai būna tiek paprastesni ir natūralesni, o kiti – labiau įmantresni ir puošti raštais, ornamentais, spalvomis ar faktūromis. Unikaliausi gal ir bus tie dizainerių sukurti indai, kurių paviršius išmargintas grakščiais augaliniais, gyvūnų ar tiesiog tam tikrą reikšmę turinčiais ornamentais. Dėl šių priežasčių tokie originalaus dizaino indai spinduliuoja savitu grožiu, dėl to juos ne tik itin malonu turėti savo namuose bei puikuotis indaujoje, bet maistas tampa daug skanesnis ragaujant jį iš unikalumu pasižyminčių indų.

Dizainerių kurtus originalius indus rekomenduojama įsigyti tiesiogiai iš gamintojų. Tuomet kaina bus palankesnė ir draugiškesnė pirkėjui. Kreipiantis į dizainerį galite jam ir pateikti individualų užsakymą, kuomet indai kuriami pagal virtuvėje vyraujančias spalvas ar tokias formas, kokios supa aplinką, kurioje bus valgomas maistas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *