Kuo bus išskirtiniai nauji butai Vilniuje prie Vingio parko?

Statybos didžiausiame Lietuvos mieste nieko nebestebina. Vienoje miesto pusėje „dygsta“ gyvenamųjų namų kvartalai, kitame kuriasi bei vystomos labiau pramoninės zonos, o gyvenamuosiuose Vilniaus miesto rajonuose nuolat auga naujos statybos butai. Jų paklausa vis nemažėja, tad ir statybos nestovi vietoje. Žmonės skuba dairytis, kuris butas bus patogesnio jiems išplanavimo, o kuris bus parduodamas geresne kaina, dar vienam tiesiog svarbiausias gali būti vaizdas pro buto langus. Būtent tokius standartus atitinka nauji butai Vilniuje prie Vingio parko.

Jeigu stebitės, ar butų tokioje vietoje, kaip Vingio parkas, vertė nepakis ateityje, tai galite tikrai ramiai miegoti ir veltui nerimauti, nes, panašu, kad tokio nekilnojamo turto vertė ateityje gerokai kils. Apskritai, Vingio parkas Vilniuje yra unikali vieta, aplink kurią nėra tiek daug gyvenamų vietų, tad verta suskubti investuoti į gyvenamą butą šioje nuostabioje miesto vietoje. Taigi šiaurinę Vilkpėdės dalį užima Vingio parkas. Būtent čia ir planuojami nauji butai Vilniuje prie Vingio parko.

Minimoje Vilniaus miesto dalyje vyrauja senos statybos mažesne kaina pasižymintys būstai. Ir panašu, kad norima šią sostinės vietą visiškai naujoviškai pakeisti įnešant naujų vėjų ir aktyviai plečiant miestą. Matoma, jog labai greitai senoji situacija pasikeis iš esmės. Jau dabar yra vystomas ne vienas nekilnojamo turto projektas, tad Jūs tik stebėkite, kaip populiarėja nauji butai Vilniuje prie Vingio parko. Nekilnojamo turto projektų yra numatytas ne vienas šalia Vingio parko, tad net labai greitai jau bursis nauji miesto naujakuriai. Gal būsite vienas jų ir Jūs?

Jeigu būsimi Vilkpėdės gyventojai prisibijo gamyklinių teritorijų – tai visai veltui. Didėjanti biurų bei loftų ir gyvenamųjų erdvių paklausa bei pasiūla byloja visai ką kita. Žinoma, šioje miesto teritorijoje gal ir labiau bursis išskirtiniai gyventojai, kurie pirks arba nuomosis butus, bet visa tai ir sukuria tam tikrą rajono aurą bei atmosferą. Jau ne vienas tokio tipo projektas buvo sukurtas ir sėkmingai įgyvendintas Vilniuje, tad ir šis pietinės Vilniaus teritorijos transformacijos įgyvendinimas prisidės prie minimo vietos populiarinimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *