Butas senamiestyje – vertinga investicija

Jei ieškote geriausios vietos Lietuvoje, kurioje galėtumėte apsigyventi, tikrai neapsiriksite nusprendę įsigyti tokią prekę kaip nekilnojamas turtas jos sostinėje Vilniuje. Šis miestas nuo seno garsėja savo senamiesčio architektūra, daugybe žalių zonų ir puikiais rajonais, pritaikytais gyventi jaunoms šeimoms. Taip pat Vilniuje yra nemažai didelių prekybos centrų, teatrų, puikių restoranų ir vardinių drabužių parduotuvių, todėl šis miestas tikrai įtiks kiekvienam, net ir labai išrankiam žmogui. Taigi, jei jus dominas nekilnojamas turtas, tikrai neapsiriksite jo įsigiję Vilniuje.

Jei jūsų biudžetas yra pakankamai didelis ar tiesiog norite padaryti tikrai vertingą investiciją, kuri praverstų ne tik jums, bet ir jūsų vaikams ir netgi jų vaikams, jus sudomins tokie butai Vilniuje, kurie yra pardavinėjami tokiuose Vilniaus rajonuose kaip senamiestis ir Užupis. Senamiestyje esančių butų kainos yra tikrai nemažos, tačiau pagalvokite, kiek sutaupytumėte pinigų, išleidžiamų transportui, juk visi pagrindiniai verslo centrai yra senamiestyje ar prie jo įsikūrusiuose rajonuose, todėl lengvai juos galėtumėte pasiekti pėsčiomis, o vaikus galėtumėte leisti į daugybę senamiestyje esančių mokyklų ar darželių, kurių reitingai yra vieni aukščiausių Lietuvoje. Taip pat, visuomet rastumėte, kur užkąsti, nes senamiestyje yra įsikūrę geriausi Vilniaus restoranai ir kavinės, o jei naktį nuspręstumėte pasilinksminti, jums tikrai niekuomet nereiktų kviesti taksi. Užupyje nekilnojamas turtas taip pat nėra pigus, tačiau daugelis šiame rajone esančių butų yra labai erdvūs ir turi netgi senovinių sienų fragmentų, kaimynai dažniausiai būna ramūs ir draugiški, taip pat pro daugelio namų langus atsiveria vaizas į Bernardinų sodą, todėl auginti vaikus ar pradėti kurti šeima šiame rajone būtų pats geriausias pasirinkimas. Užupyje taip pat yra labai aktyvi gyventojų bendruomenė, todėl jame nuolat vyksta įvairiausios šventės ir renginiai, todėl pasirinkę čia gyventi tikrai nenusivilsite.

Taigi, jei jus domina prabangesni butai Vilniuje, neapsiriksite pasirinkę įsigyti nekilnojamo turto miesto centre. Pamatysite, kaip investuoti pinigai atsipirks, kai nuolat galėsite eiti į skirtingus restoranus pavalgyti, nereiks vargintis kvieti taksi, o savo darbovietę galėsite pasiekti pėsčiomis, juk galų gale visas gyvenimas Vilniuje verda jo centre.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *