Kaip išsirinkto tobulą vyrišką striukę?

„Mada nėra kažkas, kas egzistuoja tik drabužiuose. Mada yra danguje, gatvėje. Ji susijusi su idėjomis, tuo kaip gyvename ir kas vyksta aplinkui.“ Coco Chanel

Striukės, artėjant rudeniui, tampa pačiu svarbiausiu drabužėliu, kuris apsaugo ne tik nuo šalčių, tačiau taip pat ir nuolatos tvyrančios drėgmės. Tai drabužis, kurio išvaizdai net moterys neskiria tiek daug dėmesio, pirmiausia galvodamos apie praktiškumą. Ką jau kalbėti apie vyrus, kurie pirmiausia įvertina šilumą ir patogumą, o tik paskui peržvelgia striukės spalvą. Striukės vyrams pagal pasirinkimo galimybes skiriamos į:

  • Klasika su gobtuvu;
  • Sportinio stiliaus;
  • Apkritusios striukės;

Šis striukių skirstymas yra labai minimalus ir dažniausiai nusprendę rinktis drabužėlį, pirmiausia, įvertiname kelis visiškai kitus aspektus, kurie padeda išsirinkti konkrečiai mums labiausiai tinkantį variantą. Striukės vyrams turi labai plačias pasirinkimo galimybes, tad kad paieškos neužsitęstų – pirmiausia atsižvelkite į šias nuorodas.

Kada striukę nešiosite?

 Striukės vyrams skiriamos pagal tai, kuriuo metų laiku planuojate ją nešioti. Vasaros metu perkamos gana retai – žiemą ir rudenį jos laimi visų drabužių jūroje. Žinoma, labai svarbu atskirti striukes, kurios skirtos žiemai ir kurios rudeniui. Pastarasis variantas dažniausiai skirtas apsaugoti nuo drėgmės, o žiemos metu – nuo didelio šalčio, tad populiariausios pūkinės. Jei tokiu metų laiku daug laiko praleidžiate lauke ir judate – įsigykite tokį lauko drabužį, kuris netrikdytų jūsų judesių ir leistų kuo lengviau judėti.

Detalės galinčios nuspręsti…

Dažnai vyrai striukę renkasi atsižvelgdami į tam tikras detales. Dažniausiai mėgiama – galvos gaubtuvas. Žinoma, atsižvelgiant į tai, kad šaltuoju sezonu kritulių pas mus būna nemažai – jis padeda apsisaugoti nuo lietaus ar sniego. Nepamirškime ir vidinių kišenių, kurios yra labai svarbios. Jei turite galimybę striukę apžiūrėti – rinkitės variantą, kuriame vidinės kišenėlės būtų kuo storesnės ir užsegamos. Taip žiemos metu galėsite šiltai ir saugiai nešioti mobilųjį telefoną. Papuošimai dažniausiai nesprendžia vyriškos striukės pasirinkimo galimybių. Žinoma, papildomos sagutės, odos rėžinėliai ir panašiai – jei tik yra stilingi ir vietoje – niekada nepakenks.

Stilius formuoja asmenybę

 

Rinkdamiesi striukę atkreipkite dėmesį į tai, kad su ja praleisite nemažai laiko. Svarbu išsirinkti kuo universalesnį variantą, kuris puikiai tiktų tiek prie kostiuminių kelnių,tiek prie džinsų. Nepamirškite, kokiam socialiniui sluoksniui atstovaujate. Nuo to dažnai tenka rinktis ir striukę. Aišku, pats geriausias variantas būtų turėti dvi: tą, su kuria reikia eiti į oficialius renginius ir tokią, kurią dėvėsite laisvu laiku. Jei esate linkęs į meną – tokių žmonių mėgiamos ypač spalvotos striukės, sportininkai dėvi atitinkamai sportinio stiliaus striukes, šiuolaikiniai, modernūs žmonės siekia išsiskirti savo ekstravagancija. Svarbiausia, kad vyriška striukė visapusiškai atskleistų jūsų asmenybę.

Kokį prekės ženklą rinktis?

Striukės vyrams, kaip ir bet kurie kiti drabužiai, turi savo etiketes, kuriose galima pamatyti tiek grasių, tiek mažiau žinomų etikečių vardus. Brangiai mokėdami už firminį drabužį kartais permokate, kadangi pinigai išleidžiami vardui, o ne kokybei. Išties, galima nusipirkti labai šiltų ir gražių drabužėlių už mažą kainą. Ypač puikūs pasiūlymai egzistuoja virtualioje erdvėje. Vadinamosios „no name“ striukės tikrai nebūtinai negražios ar prastos kokybės. Tinkamos paieškos padės rasti nebrangų, tačiau puikiai jums tinkantį ir ilgai tarnaujantį drabužėlį, kuris neturi jokio garsaus vardo.

Kiek galiu sumokėti už drabužį?

Kokybišką striukė Lietuvoje kainuoja nuo 150 iki 300 litų. Striukės vyrams dažniausiai brangesnės nei tos, kurias dėvi moterys, kadangi pirmajai pagaminti reikia daugiau medžiagos. Daug kainuojančios striukės – jūsų piniginės reikalas. Perkate už tiek, kiek galite. Vienintelė rekomendacija – internetu pirkdami galite įsigyti pigiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *