4 kriterijai, į kuriuos būtina atsižvelgti renkantis veterinarijos kliniką

Planuojate augintinį nuvesti pas veterinarą, bet kaip jį išsirinkti? Skubame į pagalbą. Renkantis veterinarą, svarbūs 4 kriterijai.

1. Vietos patogumas

Renkantis kliniką geriausia susirasti vietinį veterinarijos gydytoją. Pasirinkę netoli jūsų esančią kliniką, galėsite greičiau nuvežti savo augintinį pas juos, tačiau gali būti ir geresnių paslaugų su kitu veterinaru, kuris yra toliau. Siūlome apsilankyti „Google“ ir įvesti „geriausi veterinarai mano rajone“. Žemėlapyje galėsite matyti visus šalia jūsų esančius veterinarus, taip pat galėsite skaityti atsiliepimus apie juos.

Tiems, kurie gyvena Vilniuje ar šalia jo, drvet.lt siūlo aukšto lygio veterinarijos gydytojo paslaugas, atitinkančias visus jūsų poreikius. Plačiau – https://www.drvet.lt.

2. Apsilankykite keliose klinikose

Vienas iš svarbiausių patarimų – nueiti ir apsilankyti įvairiose klinikose prieš apsisprendžiant, kurioje nori apsigyventi. Įranga skiriasi priklausomai nuo klinikos, todėl turite įsitikinti, kad rasite geriausią įrangą.

Kai kuriems veterinarijos gydytojams trūksta tokių dalykų kaip rentgeno aparatai, o tai gali būti problema, jei jūsų augintinis sulaužytų kaulą. Įrangos trūkumas sulėtins bet kokią padarytą pažangą ir gali kainuoti daugiau pinigų per kelis apsilankymus. Taip pat turite užtikrinti, kad klinika būtų švari ir saugi, nes sveika aplinka yra svarbi jūsų ir jūsų augintinių saugumui.

3. Veterinarijos gydytojų bendravimas

Apsilankę klinikose galite akimirksniu pajusti bendrą jų nuotaiką. Kai kurios klinikos yra draugiškos ir nesudėtingos, o kai kurios – apie verslą. Nuspręskite, kokia asmenybė jus domina, tada stebėkite, kaip darbuotojai elgiasi įvairiose klinikose.

Jei nenorite šnekėtis, galite ieškoti rimtos klinikos. Jei norite, kad su jumis būtų elgiamasi kaip su vertinamu klientu, turėtumėte ieškoti tokio, kuriame būtų draugiški darbuotojai.

4. Ar paslaugų kaina atitinka Jūsų galimybes?

Raskite veterinarijos gydytoją, kurį galite sau leisti. Kai kurie veterinarai ima didesnį mokestį už savo paslaugas, jei yra gerai žinomi, o kai kurie siūlo pigesnes paslaugas, kai nori sukurti klientų ratą. Šiandien yra keletas mokėjimo būdų, kuriuos žmonės naudoja pirkdami daiktus. Turėtumėte pasiteirauti klinikų, kokius mokėjimo būdus jos priima, nes turite žinoti, ar galėsite jiems sumokėti.

Jei domina aukšto lygio aptarnavimas, nuoširdus rūpestis Jūsų augintiniu ir geros kainos, patiks drvet.lt komanda. Tai veterinarijos klinika, kurios specialistai suteikia profesionalią pagalbą kiekvienam keturkojui pacientui! 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *