Lengvos ir įdomios anglų pamokėlės

anglų pamokėlėsAnglų pamokėlės – žodžių junginys, kuris neretai skamba įpareigojančiai. Visas mokymasis kažkodėl siejamas su nuoboduliu, sunkumu ir t. t. Bet leiskite jums parodyti, kad gali būti ir kitaip. Anglų kalbos įgūdžiai gerinami įvairiais būdais. Nebūtinai sudėtingais, nebūtinai užimančiais marias laiko. Štai keletas idėjų.

Paskaitinėkite angliškus straipsnius mėgstama tema

Jei domitės mada ar būsto interjeru, kodėl nepaieškojus informacijos apie tai anglų kalba? Taip atrastumėte dėmesio vertų interneto svetainių, kur pateikiama nemažai naudingų dalykų ir įkvepiančių nuotraukų. Sakote, kad pernelyg sudėtinga skaityti angliškai? Nustebsite, kad tai neprivalo būti komplikuota. Net ir tada, kai suprantate ne visus žodžius, galite atsekti esmę. Kai kurie žodžiai ar frazės vis dėlto trukdo suvokti mintį? Tai dar geriau! Imkite žodyną ir išsiverskite. Pirmą kartą nežinosite, antrą jau galbūt atgaminsite, o trečią kartą nebereikės tikslintis, kokia žodžio reikšmė.

Štai tokios anglų pamokėlės visiškai neapkrauna, bet yra efektyvios. Vienas svarbus niuansas – intriga. Atradus patinkančią interneto svetainę, vėliau norisi ten grįžti. Net nepaisant fakto, kad jos turinys sukurtas ne jūsų gimtąja kalba. Automobilių pasaulio naujienos ar nauji baldų dizaino vėjai išties intriguoja, todėl anglų kalbos įgūdžiai ir toliau gerinami – juk skaitote angliškai.

Perskaitykite mėgstamų dainų tekstus

Nemaža dalis per radiją skambančių dainų yra angliškos. „Užvedantis“ ritmas, įkvepianti melodija… Bet juks įdomu, kas gi pranešama surimuotu tekstu! Kodėl neišsiaiškinus? Juk tai visai nevarginantis procesas, visiškai nenuobodus,

Daugelis žmonių kaip vieną iš pomėgių įvardija muzikos klausymąsi. Tad tokios anglų pamokėlės, nors ir neprimena tradicinio mokymosi, lengvai sudomina ir tikrai yra vertos puikių žodžių (gal net angliškų!).

Pasidarykite korteles su žodžiais

Anglų pamokėlių įvairumą liudija kortelės su žodžiais. Vienoje pusėje užsirašykite anglišką žodį ar frazę, o kitoje – lietuvišką atitikmenį. Šitoks būdas pasižymi dideliu efektyvumu, bet, kaip ir prieš tai minėti, nėra sudėtingas.

Pasidarius korteles patogu sekti progresą. Galite žymėti, kiek žodžių jau mokate. Vedant statistiką atsiranda orientyras – žinote, kiek patobulėjote, kiek trūksta iki tikslo įgyvendinimo. Be to, tokios angų pamokėlės neužima daug laiko.

Mokytis įdomu!

Nebūtina skirti kelių valandų per dieną, kad patobulintumėte anglų kalbos įgūdžius. Anglų pamokėlės, kurias aptarėme, yra žaismingos, nereikalaujančios daugybės pastangų. Tokie mokymosi metodai netgi skatina ištarti, kad mokytis įdomu. Genialu tai, kas paprasta – šį posakį puikiai atitinka tiek anglų kalba parašytų straipsnių skaitymas, tiek domėjimasis dainų tekstais, tiek kortelės su angliškais ir lietuviškais žodžiais / frazėmis.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *