Dūžtančių prekių pakavimas – be streso ir rūpesčių

Dūžtančių prekių pakavimas – be streso ir rūpesčių

burbuline plevele

 

 Svarbios ir lengvai pažeidžiamos prekės reikalauja ypatingo dėmesio. Pasirūpinkite, kad jūsų prekės į norimą vietą atvyktų puikios būklės. Kaip saugiai supakuoti trapius ir dūžtančius daiktus?

Jei nenorite skaičiuoti nuostolių ir ginčytis su vežėjais, svarbių prekių saugumu turite pasirūpinti iš anksto. Elektroninės prekės, gaminiai iš stiklo, antikvariniai daiktai jautriai reaguoja į smūgius, oro, slėgio, temperatūros ir drėgmės pokyčius. Todėl kviečiame užsukti į

elektroninę www.pakavimoprekes.lt parduotuvę, kurioje rasite viską, ko prireiks trapių daiktų pakavimui.

Pirmiausia išsirinkite jums tinkamas kartonines dėžės. Įvairių dydžių kartoninės dėžės yra trijų sluoksnių, su rievėto kartono užpildu, todėl atsparios smūgiams ir prekių deformacijai. Jums tinkamų išmatavimų kartoninę dėžę rekomenduojame užpildyti iki pat viršaus ir saugiai užklijuoti lipnia juosta, kad ši neatsidarytų. Jei lipnia juosta papildomai apklijuosite šonines sieneles ir kampus – jūsų supakuotos prekės saugiau pasieks naująją vietą. Be to, naudodami šį metodą, kartonines dėžes galėsite sukrauti vieną ant kitos, nepažeisite paviršiaus ir nesulamdysite kampų.

Išsirinkus dėžes, UAB „Pakavimo prekių“ komanda visada rekomenduoja naudoti užpildo medžiagą, nes brangios ir trapios prekės reikalauja daugiau dėmesio ir atsakomybės.

O koks turėtų būti užpildas? Trapius ir lengvai dūžtančius daiktus ar prekes sukite į www.pakavimoprekes.lt siūlomą burbulinę plėvelę. Ši plėvelė yra hermetiška, tampri ir atspari plyšimams. Daug mažų oro burbuliukų saugo prekes nuo smūgių, susibraižymo, mechaninių pažeidimų, purvo ir drėgmės.

Kitas galimas pasirinkimas  – speciali PE putų plėvelė. Jei sandėliuosite ar gabensite lengvai dūžtančius daiktus – tai puikiausia medžiaga, apsauganti svarbias prekes nuo sugadinimo.

Jei jums artimas ekologiškas gyvenimo būdas, UAB “Pakavimo prekės” pataria rinktis popieriaus drožles, kurias naudosite ne vieną kartą. Jos gaminamos iš prabangaus ir kokybiško įvairių spalvų popieriaus ir puikiai tinka dovanų, papuošalų bei smulkių siuntų pakavimui. Daugkartinės birios pakavimo granulės taip pat  idealus pasirinkimas, jei pakuojate trapias prekes. Birios pakavimo granulės gaminamos iš biologiškai suyrančio krakmolo, todėl puikiai tinka alergiškiems žmonėms – yra bekvapės ir nedulka.

Elektronikos, stiklo ir kitų trapių daiktų pakavimui bei transportavimui puikiai tinka ir oro pagalvės. Jos užpildo laisvą pakuotės tūrį ir apsaugo prekes nuo smūgių, drėgmės ar kitokių pažeidimų.

Patarimą kaip prižiūrėti vidus duris, skaitykite čia: http://jkl.lt/laisvalaikis/kaip-priziureti-vidaus-duris/

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *