Ką reikėtų žinoti, jeigu domina skolos pardavimas?

skolos
Photo by Mikhail Nilov on Pexels.com

Labai nemalonu, kai skolininkas nenori atiduoti pinigų arba susimokėti už įsigytas prekes ar gautas paslaugas. Ar žinojote, kad labai dažnai piktybiškai atsakomybės vengiantys skolininkai taip ir lieka neatsiskaitę, nes kreditorius tiesiog nebesivargina skolos ieškoti? Tokiu atveju gali padėti skolos pardavimas.

Kodėl verta parduoti skolą?

Jeigu esate turėję piktybišką skolininką, puikiai žinote, kaip sudėtinga yra skolą susigrąžinti. Žmogus ra įmonė, kuri yra skolinga, vengia kontakto, žada, bet laiku nesumoka. Taigi, tokios skolos priežiūra atima labai daug laiko, o svarbiausia – kad tai labai nemalonus procesas.

Todėl daugybė žmonių tiesiog nuleidžia rankas. Nors iš tiesų tokią skolą galima parduoti ir pamiršti apie nemalonią situaciją. Jeigu pavargote kariauti su piktybiškai nusiteikusiu skolininku, kreipkitės į skolų išieškojimo kampaniją ir parduokite skolą. Jums iš karto bus sumokėta sutarta pinigų suma, o daugiau jokių reikalų su skolininku nebereikės turėti. Sutaupysite laiko ir atgausite skolą.

Ko reikia norint parduoti skolą?

Skolos pardavimas yra gana paprasta sir greitas procesas. Pirmiausia, Jums reikia surinkti visą informaciją apie skolą, kurios nepavyksta susigrąžinti. Tai reiškia, kad reikalingi visi dokumentai, kurie įrodo, kad skola yra teisėta. Tai gali būti sutartys, sąskaitos, teismo nurodymas grąžinti skolą ir panašūs dokumentai, kurie įrodo skolos teisėtumą.

Tuomet susiradus įmonę, kuri dirba šioje srityje, galite kreiptis ir perduoti visą informaciją apie situaciją. Teisininkai, dirbantys įmonėje išanalizuos dokumentus ir pateiks Jums pasiūlymą. Dažniausiai skolų pardavimas reiškia, kad įmonė perima ne tik administravimą, bet visą skolą. Taigi, ji sumoka Jums sutartą sumą, kuri dažniausiai yra didžioji skolos dalis ir skolininkas tampa skolingas, ne Jums, o išieškojimo įmonei.

Kur rasti skolos administratorių?

Skolų išieškojimas ir pardavimas yra apipintas įvairiomis legendomis ir mitais, kurie vis dar sklando. Kai kurie jų yra apie nelegalų skolų išieškojimą, labiau primenantį kriminalinių filmų scenas. Tačiau iš tiesų skolų ieškojimas yra legalus procesas, tik svarbu kreiptis pas patikimą administratorių.

Jeigu Jums aktualus skolos pardavimas, rinkitės tik oficialiai veiklą vykdančias įmones. Nesusigundykite siūlymais greitai „išmušti“ skolą, nes galite prisidaryti rūpesčių. Oficialiai skolų išieškojimo srityje dirbančios įmonės teikia profesionalias ir kokybiškas paslaugas. Tam pasirašoma sutartis ir skolos išieškojimas vykdomas pagal visus Lietuvoje galiojančius teisės aktus. Dažniausiai piktybikas skolininkas įspėjamas, o jam negrąžinant skolos, tai padaryti gali įpareigoti teismas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *