Ką daryti, kai finansinė padėtis išties labai prasta?

Ko gero, dažnam yra tekę pakliūti į tokią situaciją, kuomet apie finansinę padėtį galima pasakyti tik tiek, jog ji yra itin  prasta. Tiesa, tokia situacija gerokai skiriasi nuo  tos, apie kurią yra sakoma, kad finansinė situacija nėra pati blogiausia, tačiau ir ne tokia puiki, jog galėtumėte įsigyti itin brangų paveikslą, papuošalą, ar išvykti kelioms savaitėms atostogų. Tačiau, ką daryti tuomet, kai finansinė padėtis yra išties labai prasta? Pateikiame keletą labai paprastų, tačiau vertingų patarimų, kurių dėka išgyventi sunkų laiką bus kur kas lengviau.

Peržiūrėkite įpročius

Mūsų kasdieniai įpročiai yra puikus pavyzdys, jog juos pakeitus,  galima gerokai sumažinti kasdienes išlaidas. Ne paslaptis, jog didžioji dalis žmonių daugiausia pajamų išleidžia būtent maistui, Taigi, pats metas pagalvoti, ar iš tiesų maitinatės taip, nebūtų galima sumažinti maistui skirtų išlaidų? Savaime suprantama, tai tikrai nereiškia, jog turite pradėti pirkti prastos kokybės maistą, tačiau atminkite, jog bent šiek tiek pakeitę pirkimo įpročius  per mėnesį galite  sutaupyti nemenką sumą pinigų. Geriausiu  šios situacijos pavyzdžiui gali tapti kava: daugelis žmonių tiesiog neįsivaizduoja savo gyvenimo be kavos, tačiau dėl laiko stokos jos negeria namuose, o tiesiog nusiperka kavinėje išsinešimui skirtos kavos ar jos gėrimo. Reikia pastebėti, jog vienos porcijos kaina priklausomai nuo rūšies, siekia 4 – 7 litus, todėl jei tokia kava mėgaujatės bent kartą per dieną, belieka tik konstatuoti faktą, jog per mėnesį kavai išleidžiate nuo 120 iki 210 litų. Belieka tik paskaičiuoti, kiek per pinigų yra išleidžiama  per metus… Susidaro išties nemaža sumą, už kurią būtų galima nusipirkti stambesnį pirkinį ar  aplankyti svajonių šalį.

Paskola

Paskola yra vienas greičiausių bei geriausių būdų, kuomet reikia pataisyti prastą finansinę padėtį. Reikia pastebėti, jog paskolų rūšių yra labai daug, todėl svarbu tinkamai pasirinkti. Na, o tuo atveju, kai finansinė padėtis yra labai prasta, puikiai pagelbės ilgalaikė skola be užstato. Ilgalaikė paskola be užstato bus suteikiama jo neturint, o grąžinimo laikotarpis – ilgas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *