Fotoaparato priedai, kuriuos privalo turėti kiekvienas fotografijos entuziastas

fotoaparato priedai
Photo by Pixabay on Pexels.com

Mėgstate fotografuoti arba esate profesionalus fotografas? Norite tobulinti savo sugebėjimus ir išgauti dar geresnius kadrus? Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs profesionalas, norint išplėsti fotografavimo galimybes, jums į pagalbą gali ateiti fotoaparato priedai. Žinoma, tokioje pasiūlymų gausoje gali būti keblu suprasti kokių konkrečiai priedų gali prireikti, todėl apžvelkime pačius reikalingiausius.

Atminties kortelė

Dažnai perkant fotoaparatą, šalia jo būna pridėta atminties kortelė, tačiau dažniausiu atveju jos talpa būna itin nedidelė – 8 ar 16 gigabaitų talpos. Todėl jei planuojate rimtai žiūrėti į fotografiją – rekomenduojama iš karto įsigyti didesnės talpos atminties kortelę. Prieš ją įsigijant, taip pat patikrinkite kokio formato kortelė bus tinkama jūsų fotoaparatui: Secure Digital, CFast, XQD ar kita.

Apsvarstyti verta ir atminties kortelės greitį. Naudojant per lėtą atminties kortelę, fotoaparato buferis gali užsipildyti per greitai. Tada fotoaparatas turi sustoti, liaudiškai tariant „atsigauti” ir tik tada gali toliau gali fiksuoti vaizdus. Kas tinka vienam fotoaparatui, gali netikri kitam, todėl labai svarbu, kad turėtumėte atminties kortelę, galinčią veikti tokiu greičiu, kokio reikia būtent jūsų fotoaparatui.

Trikojis fotoaparato stovas

Trikojų galima rasti įvairių svorių bei dydžių. Reikiamą dydį galima pasirinkti pagal pačio fotoaparato dydį – mini, vidutinio dydžio ar didelį. Šis fotoaparato priedas gali būti naudingas daugeliu atvejų: esant prastam apšvietimui, ilgai ekspozicijai, fotografuojant kraštovaizdį, portretus ar taikant makro funkciją.

Gali kilti klausimas „kaip trikojis gali padėti šiais atvejais?”. esant prastam apšvietimui, fotoaparatui reikės naudoti mažesnį užrakto greitį, kad gerai ir kokybiškai ekspozicijai būtų užfiksuota pakankamai šviesos. Jei fotografuojant fotoaparatas judės, rezultatai bus neryškūs. Taigi, šią problemą išspręsti gali padėti trikojis, palaikydamas fotoaparato stabilumą.

Fotoaparato akumuliatorius

Norint išvengti tokių nemalonumų, kaip išsikrovęs fotoaparatas veiksmo viduryje, verta apmąstyti atsarginio fotoaparato akumuliatoriaus įsigijimo galimybę. Turint papildomą akumuliatorių galėsite be nerimo fotografuoti toliau, o kitą akumuliatorių tuo metu krauti. Svarbu paminėti, kad visada rekomenduojama naudoti to pačio gamintojo fotoaparato akumuliatorius, kaip ir fotoaparato. Taip bus užtikrinama ilgametės kokybės garantija.

Visi reikiami fotoaparato priedai vienoje vietoje –  https://fotopriedai.lt internetinėje parduotuvėje. Čia rasite daugiau nei 100 skirtingų prekių modelių. Svarbu paminėti, kad prekių asortimentas yra nuolatos pildomas naujomis prekėmis. O jei parduotuvėje nerandate jums reikiamo modelio, galite kreiptis dėl individualių užsakymų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *