Paruoškime savo akis saulėtam sezonui

Akiniai nuo saulės

Nors birželis nelepina saulės voniomis, orų prognozių sinoptikai žada, kad liepą orai pasitaisys ir turėsime saulėtą, bei šiltą vasarą. Jeigu vasara atrodo lyg ruduo, dabar jau galima ruoštis šiltesnėms dienoms. Apie kokį pasiruošimą eina kalba?

Tai nereiškia, jog reikia rūpintis kūno įdegiu ar paplūdimio apranga, kalba eina apie akių sveikatą. Kai tik pavasarį prasideda šiltesni orai, gauname daugiau saulės ir dienos yra giedresnės. Saulės poveikis būna stipresnis ir vis dažniau pastebime, kad išėjus į lauką žiūrime prisimerkę. Kai atrodo, jog akiniai mums nereikalingi – nuolatos prisimerkiame ir saulės spinduliai išvargina mūsų akis, sukelia raumenų įtampą.

Nenešiojant akinių, kartais išsivysto alergija saulei, kuri gali gerokai apsunkinti gyvenimą. Neverta atsisakyti akių apsaugos priemonės vien todėl, jog manote, kad akiniai Jums netinka. Tai tėra tik pretekstas, kadangi galima kreiptis į optikos salonus, kur patyrę konsultantai ras tinkantį Jums modelį.

Verta pagalvoti, kad egzistuoja puiki apsaugą mūsų akims, t.y. – saulės akiniai. Jų svarbiausia paskirtis yra saugoti akis nuo UV spindulių, leisti akių raumenims ilsėtis nuo prisimerkimų ir padėti matyti tada, kai saulė tiesiog akina. Užvis svarbiausia yra pasirūpinti šiuo aksesuaru karšto klimato šalyse, kalnuose, paplūdimiuose ir kelyje. Nepamirškite, kad saulės akinių lęšių stiprumą reikia rinktis priklausomai nuo vietos, kur juos nešiosite. Neleiskite akims pervargti, saugokite jas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *