Kaip išsirinkti rankinę?

Ieškodamos stilingos, patvarios ir kokybiškos rankinės, parduotuvėje praleidžiame valandų valandas. Tiesa, vis daugiau moterų atsisako kelionių į didžiuosius prekybos centrus ir svajonių rankinės ieško internetinėje erdvėje. Čia taip pat lengvai atrasite ir labiausiai jūsų skonį atitinkančią aprangą – šiuo metu drabužiai internete parduodami už itin patrauklią kainą.

Rankinė – itin ryškus aksesuaras, padedantis atskleisti individualų stilių. Tiesa, milžiniškas modelių, spalvų ir raštų pasirinkimas gali apsunkinti minėtojo aksesuaro paieškas. Ieškodamos visus jūsų lūkesčius atitinkančios rankinės, nepamirškite svarbiausių taisyklių.Visų pirma privalote nuspręsti, kokio dydžio rankinės jūs norite ir kokiais praktiniais tikslais ji bus naudojama, t. y. ar rankinę nešitės į darbą, ar į vakarėlį su draugais, o gal ji reikalinga oficialiems verslo susitikimas? Tai reiškia, kad turite nuspręsti, kas jums svarbiausia – rankinės talpumas, jos funkcionalumas ar išvaizda. Žinoma, ieškodamos svajonių modelio, turite įvertinti ir savo kūno sudėjimą.

Neaukštoms ir smulkaus sudėjimo moterims dizaineriai rekomenduoja mažesnes rankines. Pasirinkusios itin talpų gaminį, šios moterys atrodys dar žemesnės ir mažesnės. Jei esate žemesnio ūgio, bet stambaus kūno sudėjimo, tuomet rinkitės vidutinio dydžio kietos formos rankinę. Stambesnio sudėjimo moteriai tiks stačiakampio arba kvadrato formos rankinės, kurios padės vizualiai sumažinti kūno apvalumus. Manekeniškos išvaizdos moteriai, t. y. liekno kūno sudėjimo ir aukšto ūgio, tiks rankinės su ilga rankena. Trumpa rankena vizualiai pailgins galūnės, todėl šios atrodys neproporcingai. Apskritai, aukštaūgės moteris turėtų vengti mažų rankinių. Puikus pasirinkimas – didesni arba vidurinio dydžio modeliai.

Ieškodamos svajonių rankinės, turite atidžiai įvertinti jos spalvą – jei rankinė nederės prie jūsų rūbų, tuomet atrodysite mažų mažiausiai juokingai. Tiesa, jei konkretus gaminys jums išties patinka, tuomet ieškokite naujų, prie rankinės derančių rūbų – drabužiai internete suteikia puikią galimybę per itin trumpą laiką peržiūrėti milžinišką drabužių pasiūlą. Be to, nepamirškite auksinės dizainerių taisyklės – rankinė visuomet derės su tokios pačios spalvos bateliais.

Nepamirškite įvertinti ir rankinės kokybės. Tai labai svarbus argumentas, ieškant patikimo gaminio. Išsirinkusios svajonių modelį, atidžiai jį apžiūrėkite iš vidaus. Vienas svarbiausių kokybės indikatorių yra pamušalas. Jei rankinės kokybė aukšta, pamušalas nebus susiūtas kreivomis siūlėmis, iš jo nekyšos nenukirpti ar išsiardę siūlų galai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *