Drabužių derinimo patarimai mėgstančioms dėvėti sijonus

Išmokti tinkamai dėvėti sijoną – tai vienas puikiausių būdų įgyvendinti pačias kūrybiškiausias sijono derinimo idėjas. Todėl jei mėgstate dėvėti sijoną, tačiau pastaruoju metu jums kildavo nemažai sunkumų atrandant tinkamus drabužių derinius, pateikiame keletą naudingų stiliaus patarimų, kurie suteiks jums daug daugiau galimybių.

Ką svarbu žinoti dėvint sijonus

  • Subalansuokite aprangą. Formuojant savo įvaizdį, kuomet pasirenkamas sijonas, niekuomet nevertėtų pamiršti savo aprangos proporcijų. Per didelį sijoną subalansuokite prigludusiu drabužiu. Dėvėkite prigludusią viršutinę dalį (pvz., marškinėlius ar marškinius) su aptemptu ar plazdančiu sijonu, kad pabrėžtumėte savo figūrą. Ir atvirkščiai, jei dėvite labiau prigludusį sijoną, derinkite jį su laisva palaidine ar raukiniais, kad subalansuotumėte savo siluetą.
  • Sijoną paverskite akcentu. Jei dievinate sijonus ir svarstote, ką būtų verta prie jo priderinti, nepamirškite, kad savo sijoną galite paversti pagrindiniu akcentu, pvz., jei išsirinktumėte tokį, kuris būtų su raukiniais ar drąsesniais raštais. Tokiu atveju jis akimirksniu taps svarbiausiu jūsų aprangos akcentu. Tuo tarpu likusią aprangos dalį palikite neutralią, kad neatrodytų, jog persistengėte.
  • Dėvėkite švarkelį. Lengvas megztinis, švarkelis ar odinė striukė gali papildyti sijono liniją, ypač jei dėvite prigludusią viršutinę dalį. Ant pečių užsimetusios švarką kaipmat sukursite labai stilingą įvaizdį.
  • Priderinkite diržą. Stilingas diržas gali įkvėpti kur kas daugiau gyvybės net ir labai minimalistiniam įvaizdžiui. Ilgesni sijonai dažnai atrodo dailiau su platesniais diržais, o trumpesni – su plonais.
  • Dėvėdamos marškinėlius, pabandykite surišti jų apačią. Jei su sijonu mėgstate dėvėti marškinėlius, galite surišti jų priekį, kad neatrodytų, jog yra per daug audinio. Norint sutrumpinti palaidinę su sagomis, atsekite dvi ar tris paskutines sagas ir jų galus suriškite į mazgą. Baltų ar grafinių marškinėlių atveju suimkite marškinėlių priekį ir susukite, tada suriškite juos į vieną mazgą (mazgui sutvirtinti naudokite plaukų segtuką arba gumelę).
  • Išbandykite prigludusį viršutinės dalies drabužį. Prie sijono priderinkite bodį, kad išgautumėte lygesnį siluetą ir sumažintumėte apimtis. Kostiumėliai ilgomis rankovėmis taip pat puikiai tinka šaltam orui.
  • Prie trumpų sijonų mūvėkite kojines. Kojinės iki pusės blauzdų arba iki kelių trumpesniems sijonams suteikia daugiau žavesio. Taip pat galite derinti baltas ar juodas kojines su languotu sijonu ir blizgiais juodais mokasinais.
  • Dėvėkite pėdkelnes. Visą žiemą vilkėkite mėgstamus sijonus su tinkamomis pėdkelnėmis (arba tamprėmis). Išbandykite smėlio, rudos ar juodos spalvos pėdkelnes arba derinkite papildomas spalvas, pavyzdžiui, pilką languotą sijoną su tamsesnėmis pėdkelnėmis arba oranžinį velvetinį sijoną su rudomis pėdkelnėmis.
  • Pasirinkite tinkamus batus. Pasirinkite batų porą, kuri derės prie jūsų sijono. Daugelis ilgų ir trumpų sijonų puikiai tiks su puošniais sandalais, atvirais aukštakulniais ar bateliais. Trumpi, platėjantys sijonai ir mini sijonai puikiai dera su aukštakulniais. Laisvalaikio stiliaus džinsinį mini sijoną derinkite su lygiapadžiais sportbačiais, kad apranga būtų laisvesnė. Batų kulno aukštį pritaikykite prie konkretaus sijono, kurį dėvite. Dėvėdamos sijonus, kurie atidengia daugiau kojų, rinkitės aukštesnę avalynę, kad pailgintumėte savo figūrą.

Tikime, kad šių patarimų pagalba jums taps daug lengviau prie savo mėgstamų sijonų priderinti tinkamus drabužius. Ir nors iš pradžių dėl didelės patarimų gausos jums gali atrodyti pernelyg sudėtinga pasiekti norimą rezultatą, visuomet atminkite, kad svarbiausia, jog jūsų suformuotas įvaizdis atitiktų jūsų individualų skonį, būtų patogus ir praktiškas.

Didžiulį sijonų asortimentą rasite: https://sidonas.lt/16-sijonai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *