Kodėl verta spausdinti nuotraukas ant drobės?

Išrinkti dovaną su kiekvienu gimtadieniu darosi vis sunkiau ir sunkiau. Atrodo, tiek daug yra variantų, bet vis norisi prasmingos, įsimintinos ir ilgai tarnaujančios dovanos. Jeigu ir Jūs šiuo metu esate unikalios dovanos paieškose artimam, kolegai ar draugui, kviečiame susipažinti su nuotraukomis, kurios yra spausdinamos ne ant fotopopieriaus, bet ant specialios drobės, kuri atspausdinta atrodo lyg tikrų tikriausias paveikslas. Visas patikimose fotostudijose spausdintas drobes galima laikyti tikrais meno kūriniais. Tad dabar yra pats tinkamiausias laikas nustebinti savo mylimą, o gal ir save patį (ištarkite garsiai, kada paskutinį kartą sau ką nors dovanote?) palepinti gražiausias momentais, kurie prasmingai iškeliautų į dienos šviesą ir būtų pakabinanti matomiausioje namų vietoje.

Kiek daug džiaugsmo suteikia mums nuotraukos. Tikrai ne kartą vos tik numygę telefono kameros mygtuką skubėjote kadru pasidalinti su draugais, mama ar mylimuoju. Įamžintos brangios akimirkos mums reiškia labai daug. Tad nereikia slėpti mums svarbių gyvenimo įvykių foto galerijose telefone, o geriau jas įprasminti atspausdinant ant drobės. Ar kada teko pagalvoti, jog vieną dieną reikės rimtai susikaupti ir pertikrinti telefono galerijoje susikaupusias nuotraukas? Metas susiimti, išsirinkti gražiausias ir atspausdinti ant drobės.

Namų interjero specialistai nuotraukas, paveikslus ar kitus dizaino sprendimus, spausdintus ant drobės, įvardina kaip vienu iš geriausių būtų norint namus pagražinti bei sukurti juose daugiau jaukumo. Tokie personalizuoti, nebrangus ir ilgai išliekantys namų dekoro elementai turi daug pranašumų. Kokybiškai spaudai naudojamos drobės yra tikrų tikriausia ilgaamžė namų puošmena. Įamžintos svarbios gyvenimo akimirkos bus matomos kasdien ir švelniai paglostys širdį. Namų interjeras bus neabejotinai sušildytas gražiausiomis ar svarbiausiomis įamžintomis gyvenimo akimirkomis.

Foto drobė yra išskirtinė tuo, jog jos paviršius atrodo taip, lyg ji būtų audinys. Jūsų pageidavimu norima spauda bus atspausdinta reikiamo formato ir, jei norėsite, užtempiama ant medinio porėmio. Vizualiai atrodys lyg tikrų tikriausias paveikslas. Net ir pačios didžiausios foto drobės yra pakankamai lengvos, kad jas be didelių fizinių vargų pakabintumėte ant norimos sienos. Joms nėra reikalingas nei rėminimas nei kiti papildomi darbai, kurie būtinai objektams, spausdinamiems ant popieriaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *