„Biofitus” kolagenas: ką reikėtų žinoti?

Kiekvienas norime išlikti sveiki ir gražūs kuo ilgiau, todėl labai svarbu ne tik sveikai maitintis ir judėti, bet ir papildyti savo kūną medžiagomis, kurių jam trūksta. Tai gali padėti padaryti „Biofitus” maisto papildai, kurie yra aukščiausios rūšies, todėl gali prisidėti prie Jūsų geresnės savijautos. Vienas populiariausių Lietuvoje ir pasaulyje naudojamų papildų – kolagenas. Ką reikėtų apie jį žinoti?

Kodėl mums reikalingas kolagenas?

Su metais, mūsų organizmas pradeda gaminti mažiau įvairių medžiagų, o dėl to gali keistis mūsų išvaizda bei savijauta. Būtent kolagenas yra labai svarbus mūsų organizmui. Jis ypač naudingas mūsų odai, o būtent ji pirmoji išduoda apie prasidėjusius senėjimo procesus. Todėl „Biofitus“ kolagenas dažniausiai perkamas norint suteikti odai elastingumo, atjauninti ją, praturtinti naudingomis medžiagomis. Taip pat kolagenas yra lengvai pasisavinamų baltymų šaltinis, tad kartu šis maisto papildas naudingas visam mūsų organizmui. Netgi teigiama, kad kolagenas gali padėti esant virškinimo sutrikimams, o taip pat labai naudingas širdžiai.

Kokį kolageną rinktis?

Kolagenas yra labai naudingas papildas mūsų organizmui, todėl jo pasiūla rinkoje yra labai plati. Šiandien kolagenas gali būti ne tik geriama,s bet ir kramtomas guminukų forma arba parduodamas kapsulėse. Žinoma, jog patogiausias pasirinkimas – geriamas variantas. Kolageną gerti reikėtų vieną kartą per dieną po maisto ir būtinai laikytis tokios dozės, kuri rekomenduojama ant papildo pakuotės.

Kaip išsirinkti patikimas prekes?

Maisto papildų pasirinkimas Lietuvoje labai platus, todėl atsiranda atvejų, kai nesąžiningi verslininkai bando užsidirbti iš patiklių pirkėjų. Neapsigaukite ir būkite budrūs, rinkdamiesi maisto papildus. Visuomet skaitykite ne tik preparato pavadinimą, bet ir jo sudėtį. Pavyzdžiui, „Biofitus“ klientams siūlomas aukščiausios kokybės stipraus veikimo kolagenas yra išgaunamas iš žuvų, todėl jis yra geriausios rūšies ir tikrai padeda. Žuvų skonis nejaučiama,s nes jis maskuojama skitais, mums maloniais skoniais. Pavyzdžiui, juodųjų serbentų.

Tačiau pasitaiko, kad kiti pardavėjai siūlo patrauklias kainas ir teigia, esą taip pat parduoda kokybišką kolageną. Tačiau nepasitikėkite tik pavadinimu ir kaina. Būtinai skaitykite maisto papildo sudėtyje. Jeigu pamatysite, kad joje nėra parašyta, kad kolagenas išgautas iš žuvų, tai reiškia, jog jis yra išgautas iš galvijų ir tikrai nėra toks kokybiškas, koks teikiama reklamoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *