Stereotipais apipinti perkraustymai

Gyvenime daugybė stereotipų. Tas sako taip, anas kitaip… Nedaryk to, nes negražu… Tai negerai, nes mano laikais… Kai kuriuos iš jų galima pavadinti kvailais. Žinoma, yra ir skambančių protingai, tačiau kai kurie laikui bėgant subliūkšta. Vienas bebliūkštantis – kraustymasis.

Atrodo, kad daiktų perkraustymai – baisi kančia, nuvarginanti kūną ir susijusi su materialiais nuostoliais. Juk nešdamas sunkų daiktą būtinai pasitempsi nugarą ar nudaužysi nešulio kampus. Kraustytis bjauru, nes tam reikia skirti daug laiko, užsiimti pakavimu. Viskas būna sujaukta, nėra net kur praeiti. Galiausiai kas nors pamirštama ir grįžtama į senąjį namą, iš kurio vėl tempiamas koks nors rakandas. Jei dėl šių minčių aplankė panika, reikėtų kuo greičiau ją nuvyti, kadangi tai tik stereotipo paryškinimas. Iš tikrųjų koks nors pianino pervežimas nėra baisus, o ir nugara gali išlikti sveika. Visa tai – dėl „vaisto“, prisidedančio prie stereotipo nykimo.

Kartais vaistai asocijuojasi su bjauriu skoniu, o kartais – su greitu pasveikimu. Kraustantis pasveikimui prilygsta rezultatas. Turbūt kiekvienas nori, kad visas procesas būtų kuo sklandesnis ir greitesnis. Tik daugelis nežino, kaip to pasiekti – juk pianino pervežimas dažnai net logiškai nesuvokiamas – kur sutalpinti, kaip vežti ir t.t. Štai ir atsakymas į visus klausimus – perkraustymo paslaugos. (Šioje vietoje puikiai tiktų linksmas „tadam!“)

Tokios paslaugos naudingos dėl kelių priežasčių. XXI amžiuje, kai karaliauja skubėjimas, labai svarbu laiko sutaupymas. Perkraustymai prasideda nuo mąstymo, tuomet pakuojama, dėliojama, nešama, vežama ir t.t. Dėl netinkamų dėžių, taip pat dėl šiam tikslui neskirtos transporto priemonės darbas ne visada vyksta greitai. Tai, apie ką kalbama „vienas du ir padarysiu“, išauga į „vienas, du, trys… aštuoniasdešimt devyni“. Na, o kreipiantis į profesionalus to išvengiama. Jie eikvoja savo laiką ir gauna atlygį. Namo šeimininkai tuomet gali „eikvoti“ laiką gurkšnodami arbatėlę.

Stereotipai yra stereotipai. Vieni jų dingsta, kiti atsiranda. Vieni kvaili, kiti protingi, tačiau dauguma panaikinami. Tai, kad kraustymai baisūs, tampa šypseną keliančiu teiginiu. Žinoma, tik tuomet, kai kreipiamasi į profesionalus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *