Kokie klausimai kyla perkant drabužius internetu

Nors elektroninė prekyba vis labiau prigyja Lietuvoje, tačiau daugeliui tik dabar išdrįsusių pirkti internetu kyla daugybė klausimų, pradedant tuo kaip išsirinkti drabužius, baigiant tuo kaip vyksta visas apsipirkimo procesas. Pasistengsime trumpai apžvelgti dažniausiai pasitaikančius klausimus ir pateikti atsakymus į juos.

Ar prekes galima gražinti jei jos netinka?

Drabuziai internetu įsigyjami tokiomis pat sąlygomis kaip ir paprastose parduotuvėse, tad jei prekė netiko, neatitinka aprašymo, nėra kokybiška ar dėl kitų priežasčių jums netinka – kreipkitės į el.parduotuvės atstovus ir susitarkite dėl prekės gražinimo. Paprastai prekių gražinimo tvarka būna aprašyta el.parduotuvės taisyklių ir sąlygų puslapyje.

Ar atsiskaitymas yra saugus?

Elektroninės parduotuvės užtikrina saugų atsiskaitymą, tačiau jei dvejojate galite rinktis apmokėjimą grynais pristatymo metu. Daugelis el.parduotuvių siūlo tokį atsiskaitymo būdą, tad taip jausitės labiau užtikrinti, kad pinigai ne paleisti vėjui.

Ar drabužių dydžiai atitinka realybę?

Taip, tačiau reikia nepamiršti, jog priklausomai nuo šalies kur siuvami rūbai, nuo regiono kuriam skirta, nuo modelio, dydžiai gali kiek skirtis. Todėl svarbu perskaityti drabužių aprašymus, išnagrinėti dydžių lenteles, kad būtų galima lengviau parinkti tinkamą dydį.

Ar įmanoma nusipirkti tinkamą rūbą nesimatavus?

Daugelio merginų patirtis rodo, jog įmanoma. Tiesiog rinkitės rūbus, kurių siluetai jums tinka ir patinka. Peržvelkite savo turimų rūbų spintą ir pagalvokite kurie rūbai jums labiausiai tinka, išskirkite esmines jų silueto dalis ir ieškokite atitikmenų elektroninėje parduotuvėje. Dažniausiai toks metodas pasitvirtina 100 proc.

Kodėl el.parduotuvėse drabužiai pigesni?

El.parduotuvių išlaikymas yra daug paprastesnis ir pigesnis nei paprastų parduotuvių. Pavyzdžiui, norint aptarnauti visą Lietuvą, paprastos parduotuvės turi turėti filialus bent jau didžiuosiuose miestuose, o tai reiškia patalpų nuomą, komunalinius mokesčius, didelį kiekį prekių, kad kiekviename filiale būtų bent minimalus kiekis drabužių, didelį pardavėjų skaičių. Tuo tarpu el.parduotuvė turi vieną sandėlį iš kurio prekės pristatomos visoje Lietuvoje, kelis kart mažesnį darbuotojų skaičių. Sutaupyti pinigai verslininkams leidžia praplėsti prekių asortimentą bei pasiūlyti pirkėjams daug patrauklesnes kainas.

One thought on “Kokie klausimai kyla perkant drabužius internetu

  1. Norint tikrai tinkamai išsirinkti dydį reiktų peržvelgti jau savo nešiojamų rūbų etiketes bei internetinės parduotuvės pateikiamas dydžių lenteles. Viską gerai sužiūrėjus yra tikrai mažai šansų, kad apsiriksit kada nors apsipirkinėdami internetu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *