Renkamės LEGO pagal vaiko amžių

LEGO

Pirmosios LEGO kaladėlės pasauliui pristatytos lygiai prieš 70 metų ir yra itin populiarios iki šių dienų. Visame pasaulyje žinomas plastikinis konstruktorius – daugelio vaikų labiausiai mėgstamas žaislas ir užsiėmimas. Per daugybę veiklos metų, gamintojas sukūrė įvairiausias konstruktoriaus linijas, pritaikytas skirtingų amžių ir lyčių vaikams. Todėl renkantis pirmąjį LEGO, pirmiausia, reikėtų rinktis pagal tai, kokio amžiau s vaikas juo žais.

Mažiausiems

Nuo 1 iki 4 metų mažyliams LEGO sukūrė specialius LEGO Duplo žaidimus. Tai specialiai mažiesiems žaidėjams sukurta serija, kuri siūlo platų įvairių LEGO rinkinių pasirinkimą. šios kaladėlės išskirtinės tuo, jog yra dvigubai didesnės nei kitos LEGO serijos, be to, jas gaminant didžiulis dėmesys skiriamas vaikų saugumui. Gamintojas šį rinkinį pristato kaip vaiko kūrybą ir vaizduotę raginantį gaminį, todėl tai gali būti puikus lavinantis žaislas mažyliui.

Paūgėjusiems

Nuo 5 iki 7 metų amžiaus, kai vaikai yra linkę viską tyrinėti, LEGO siūlo rinktis Junior konstruktorių seriją. Tai tokios kaladėlės, kurios yra tarsi pereinamasis pasirinkimas. Jos jau nėra tokios stambios, kaip Duplo serijos, tačiau yra didesnės už įprastas, vyresniems vaikams gaminamas kaladėles. Šios serijos rinkiniai yra dar labiau spalvingi, atsiranda naujų ir sudėtingesnių detalių. Tai puikus būdas vaiką sudominti LEGO ir vėl, net jei jam atrodo, kad šį žaidimą jis jau išaugo.

Vyresnėliams

Nuo 5 iki 12 metų vaikams LEGO gamintojai siūlo itin platų rinkinių pasirinkimą. Jau nuo 5 metų vaikai pratinami prie daug sudėtingesnių konstruktorių. Atsiranda įvairios serijos, pritaikytos atskirai mergaitėms arba berniukams. Nuo 5 metų vaikams tinkantys LEGO yra labai įvairūs, todėl galima rinktis rinkinius pagal mėgstamus vaiko personažus ir temas. Pavyzdžiui, mergaitėms siūloma LEGO Firends serija, kurioje ryškių spalvų interjeras ir įvairių stilių moteriškos figūrėlės. Rinkiniuose ne tik namų detalės, bet ir naminiai gyvūnai, kiti buities atributai, kurie supažindins mergaites su gyvenimu mieste arba priemiestyje.

Paaugliams

Nuo 7 iki 16 metų vaikams LEGO siūlo Technic seriją, kuri pritaikyta tiems, kurie, gali būti, kad užaugo su LEGO, vis keičiantis jų serijoms namuose. Tai sudėtingi LEGO rinkiniai, kurie sudomins technika ir inžinerija galbūt ir realybėje besidominčius vaikus ar paauglius. Detalės, primenančios tikras, atsirandantis programavimas ir modeliavimas sudomins ir vyresnius brolius bei seseris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *