Ką svarbu žinoti apie automobilių nuomos paslaugą?

auto nuoma

Gyvendami šiuolaikiniu bei įtemptu gyvenimo ritmu, visada su malonumu naudojamės mums prieinamomis paslaugomis, kurios kaip reikiant palengvina gyvenimo kokybę. Automobilių nuoma – viena iš tų paslaugų, kurios dėka mums nereikia naudotis viešuoju transportu, kai nesame prie to pratę. Taip pat tokia paslauga itin praverčia, kai sugenda mūsų turima transporto priemonė, ar kai esame išvykę iš savo miesto ar net šalies. Svarbiausias žingsnis: prieš išsinuomojant automobilį, pasirinkti tinkamą tokias paslaugas teikiančią bendrovę. Viena iš šiuo metų populiariausių yra RentCar. RentCar paslaugos jau yra įvertintos itin teigiamai daugelio patenkintų klientų. Kai keliaujate ir ketinate išsinuomoti automobilį svečioje šalyje, atkreipkite dėmesį į kai kuriuos patarimus, kurie palengvins Jūsų pasirinktos paslaugos kokybę:

  1. Jei tik yra galimybė, nuomokitės transporto priemonę su kreditine, o ne su debetine kortele. Taip Jūs galite gauti pigesnius pasiūlymus ir sutaupyti. Kai kurios bendrovės vis dar tikrins Jūsų kredito istoriją ir vertins, ar tikrai Jums galima suteikti automobilių nuomos paslaugas. Nors tokia praktika aktyvi ne visur, tačiau priklausomai nuo Jūsų kredito istorijos, Jums gali būti pasiūlyta brangesnė automobilio nuoma (arba paimtas didesnis užstatas). RentCar paslaugos prieinamos kiekvienam klientui, todėl visada verta pasikonsultuoti su ten dirbančiais konsultantais, nes tik jie pasiūlys Jums geriausias nuomos sąlygas.
  2. Įvertinkite tai, kad kuo mažesnis vairuotojo stažas – tuo transporto priemonės nuoma gali brangiau kainuoti. Jaunesnis nei 25 metų asmuo yra didesnės rizikos vairuotojas, nei žmogus, kuris jau turi 20 ar net 30 metų stažą. Visada galima nuomoti automobilį ir vyresniam asmeniui, tiesiog nereikia slėpti nuo nuomos bendrovės, kad automobiliu galimai pasinaudos ir jaunesnis asmuo. Juk atsitikus eismo įvykiui, Jums tikrai nereikia papildomų rūpesčių? Apibendrinus galima teigti, jog kuo mažiau vairuotojų vairuos nuomojamą automobilį – tuo ir nuomos kaina bus pigesnė.
  3. Stenkitės nesinuomoti automobilio iškart atvykę į oro uostą. Paprastai oro uoste esančios bendrovės visada taiko didesnius mokesčius. Geriausia, ką galite padaryti, tai iš anksto atlikti „namų darbus“ ir jau prieš iškeliaujant pasirinkti nuomos bendrovę ir su ja tiesiog susitarti, kad norite, jog automobilis reikiamu laiku jau lauktų Jūsų oro uoste.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *