Sporto papildai

Ieškote kur sporto papildai būtų pardavinėjami už mažiausią kainą? Jums reikia ne pigių papildų, o būtent kokybiškų – efektyvūs ir nekenkiantys produktai padės pasiekti tai ko trokštate, o jeigu dairysitės į pigius pasiūlymus, nemaža tikimybė, kad gausite ne tik, kad jokios naudos neduodančius papildus, bet ir kenkiančius jūsų sveikatai. Reikėtų žinoti kiekvienam naujokui – kokybiški papildai nėra pigūs, tuo labiau, jeigu perkate žymiausių gamintojų produkciją. Neretai papildų gamyba yra užsiimam neteisėtai, todėl gaunami produktai nėra patvirtinami tam tikrų institucijų. Pirkdami papildus, domėkitės jų kilme bei prekės ženklu, nes tik taip išvengsite pinigų švaistymo.

Kas liečia sportą, nereikėtų pamiršti, kad su papildais turi būti derinamas maistas bei aišku – treniruotės. Papildų yra visokių ir turinčių skirtingas paskirtis. Trumpai tariant, negalvokite, kad jums užteks įsigyti kažkokius vienerius papildus – sportui bus reikalingi ir vitaminai, ir amino rūgštys, ir baltymai. Visas šias medžiagas rasite papilduose. Nekalbame apie kažkokias kapsules, kurias galite pirkti vaistinėse – sporto papildai yra pardavinėjami specializuotuose parduotuvėse bei sporto klubuose.

Papildai yra naudojami įvairiais būdais, o viskas priklauso būtent nuo jų kategorijos. Baltymų užtaisai yra vartojami tarsi kokteiliai – juos siūlo sporto klubai, o taip pat jų galite įsigyti ir patys. Tai reiškia, kad šie papildai suteikia ne tik energijos, bet ir reikalingų medžiagų – baltymų, angliavandenių ir kt. Šie papildai dažniausiai perkami iš parduotuvių t.y. sportininkai patys iš anksto ruošiasi sau tokius kokteilius specialiose gertuvėse, nes sporto klubuose tokie gėrimai kainuoja nemažai. Patiems pirkti tokius papildus būtų daug pigiau – jie yra miltelių formos, o kokteilių kiekis išties bus gana didelis. Viskas priklauso nuo perkamo kiekio – kuo didesnę pakuotė šių miltelių perkate, tuo mažesnę kainą mokate. Šiuos kokteilius plakite su pienu arba vandeniu. Na toks yra jų vartojimas. Jie dažniausiai išgeriami prieš treniruotę bei po jos, o taip pat neretai jais yra atsigaivinama ir per pertraukas.

Kiti papildai būna kapsulėse – aminorūgštys bei vitaminai. Jie yra vartojami po kartą per dieną ar dažniau, tad čia jau reikia skaityti naudojimo instrukciją arba etiketę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *