Plaukų priežiūra, kuri yra svarbi kiekvienai moteriai

Visos puikiai žinome, kad vienomis dienomis plaukai mūsų gali visiškai neklausyti, o kitomis – paklusti kiekvienam mūsų pageidavimui. Tačiau bet kuriuo atveju visuomet reikalinga tinkama plauku prieziura tam, kad mūsų plaukai būtų pačios tobuliausios ir sveikiausios išvaizdos. Nepaisant to, koks yra jūsų kasdienis plaukų stilius, šiame straipsnyje kiekvienai iš jūsų pateiksime kelis plaukų priežiūros patarimus, padėsiančius jums išspręsti neretai kylančias su plaukais susijusias dilemas.

Reguliarus galvos trinkimas

Visuomet yra geriausia pradėti nuo švarių ir spindinčių plaukų. Tai reiškia, kad galvos trinkimas turėtų būti reguliarus, pvz., kelis kartus per savaitę arba kiekvieną dieną. Suprantama, kad niekada negalima pasakyti konkretaus galvos trinkimo kartų skaičiaus, kadangi tai priklauso nuo plaukų – vienų moterų plaukai yra linkę riebaluotis greičiau, o kitų kur kas lėčiau.

Taigi, trinkite tokiu reguliarumu, koks jūsų manymu jūsų plaukams yra tinkamiausias. Kokybiškas šampūnas, kurį naudosite, efektyviai nuplaus galvos odą ir plaukus – pašalins nešvarumus, riebalus ir kitas nereikalingas medžiagas. Tačiau negalima pamiršti, kad jis taip pat gali pašalinti ir natūralius riebalus, kurie padeda jūsų plaukams atrodyti žvilgančiai, puriai ir būti lengvai valdomais. Todėl geriausia naudoti šampūną, kuris yra skirtas būtent jūsų plaukų tipui. Galbūt jūsų plaukai yra garbanoti, tiesūs, trumpi ar ilgi, išvarginti aplinkos veiksnių arba dažyti – bet kuriam atvejui galima rasti patį tinkamiausią šampūną. Be to, jei dažnai plaukiojate baseine arba daug laiko praleidžiate paplūdimyje, apsvarstykite tam pritaikyto šampūno įsigijimą.

Šampūno naudojimas

Turbūt kiekviena iš jūsų puikiai žinote, kad visų pirma reikėtų gerai sušlapinti savo plaukus. Tai turėtumėte daryti su šiltu vandeniu. Nenaudokite karšto vandens, kadangi jis gali sukelti neigiamus padarinius jūsų plaukams. Ant rankų užlašinkite jūsų plaukų tipui skirtą šampūną. Panaudokite šampūno tiek, kad jo pakaktų visiems plaukams. Be abejo, jo nereikėtų padauginti. Gerai įtrinkite šampūną į plaukus ir nepamirškite galvos odos. Galiausiai kruopščiai išskalaukite plaukus naudodamos šiltą vandenį.

Drėkinkite plaukus

Plaukų kondicionierius yra skirtas tam, kad drėkintų mūsų plaukus. Jo dėka plaukai nesivelia ir tampa lengviau šukuojami. Žinoma, kad prieš įsigyjant kondicionierių reikėtų perskaityti skirtingų produktų aprašymus ir galbūt vartotojų apžvalgas bei atsiliepimus. Taip bus kur kas paprasčiau pasirinkti plaukų priežiūros priemonę, kuri geriausiai tiks jūsų plaukams. Išsirinkus kondicionierių laikykitės jo naudojimo instrukcijos ir naudokite būtent tokį jo kiekį, kokio reikia jūsų plaukų ilgiui.

Kaip drėkinti

Po to, kai panaudosite šampūną, išskalausite plaukus ir išspausite iš jų papildomą vandens kiekį, į savo delną įlašinkite reikiamą kiekį kondicionieriaus. Tuomet paskirstykite jį ant abiejų delnų. Pradėkite nuo plaukų galiukų ir kilkite į viršų. Norėdamos sulaukti geriausio rezultato, kondicionieriaus nenuplaukite tiek laiko, kiek yra rekomenduojama ant naudojamos plaukų priežiūros priemonės esančios etiketės. Galiausiai nuplaukite kondicionierių su drungnu vandeniu.

Sveikai gyvenkite ir saugokite savo plaukus

Plaukai visuomet buvo, yra ir bus mūsų gyvenimo būdo ir sveikatos atspindys. Jei savimi rūpinamės valgydamos sveiką ir gerai subalansuotą pilnavertį maistą, reguliariai sportuojame ir pakankamai miegame – mūsų plaukai mums atsidėkoja su kaupu. Tačiau, jei mes nepropaguojame sveikos gyvensenos, plaukuose tai taip pat puikiai atsispindi.

Tam, kad tinkamai pasirūpintumėte savo plaukais, jūs taipogi turite juos saugoti ir būti jiems švelnios. Pavyzdžiui, niekuomet nenaudokite pernelyg karšto ar per daug šalto vandens – pasirinkite drungną arba šiltą vandenį. Taip pat, šukuodamos plaukus būkite labai atsargios. Tai darykite švelniai, palengva ir iš viršaus į apačią. O tuomet, jei naudojate plaukų džiovintuvą, žnyples ir kitus prietaisus, jų tinkamam naudojimui skirkite ypatingą dėmesį, kadangi netinkamai naudojamos pastarosios priemonės gali išsausinti jūsų plaukus. Visuomet galite pasitelkti tam tikras priemones, kurios yra skirtos sumažinti plaukų formavimo priemonių galimą žalą. Be to, nepamirškite atsižvelgti ir į aplinkos veiksnius – apsaugokite savo plaukus kepuraite arba skara. Tokiu būdu apsaugosite plaukus nuo tiesioginių saulės spindulių, vėjo, oro taršos ir kitų veiksnių.

Su šiais plaukų priežiūros patarimais jūs mokėsite tinkamai prižiūrėti savo plaukus ir jie visuomet bus sveiki bei stiprūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *