Kodėl baldininkai rekomenduoja faneruotas duris?

faneruotos durysStilingos ir kokybiškos vidaus durys pirkėjams kelia daug klausimų ir abejonių. Kiekvienas ieškome konstrukcijų, kurios džiugintų patikima ir ilgaamže eksploatacija, patogiu naudojimu ir nepriekaištinga estetika. Šiuo atveju vienas optimaliausių sprendimų – faneruotos durys, žavinčios unikaliais raštais ir praktiškumu.

Itin didelė durų pasiūla atitiks individualius pirkėjų lūkesčius, svarbiausia – neskubėti priimti sprendimo, įvertinti kelių gamintojų pasiūlymus, racionaliai pažvelgti į kainos ir kokybės santykį. Pigiausi variantai atrodo itin patraukliai ir priimtinai, tačiau nepamirškite, kad durys – ilgalaikė investicija, todėl visų pirma reikėtų žiūrėti į kokybę.

Faneruotų durų privalumai

Vienas svarbiausių faneruotų durų privalumų – jų kaina. Priešingai nei masyvo durys, šios konstrukcijos yra gana pigios. Tiesa, kainą lemia pasirinktų durų užpildas. Pirkėjams siūlomos klijuotas masyvas, MDF ar korys. Universaliausias variantas – kombinuotas užpildas, pvz., vidaus durų karkaso gamybai naudojamas medis, o vidui pasiūlomas korys. Primename, kad nuo priimto sprendimo keisis ir galutinė durų kaina. Didžiausių išlaidų pareikalaus masyvas, mažiausių – korio užpildas.

Faneruotos durys vertinamos dėl savo dizaino ir subtilios estetikos. Šios durys puikiai derės tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere. Tiesa, būtina pagalvoti apie durų spalvą ir dekoracijas. Minimalistiniam interjerui tiks paprastesnio dizaino konstrukcijos, klasikiniam interjerui – prabangiais dekoro elementais puoštos durys.

Dar vienas privalumas – faneruotų durų ilgaamžiškumas. Vienas populiariausių sprendimų – medžio lukšto klijavimas ant MDF. Natūralaus medžio lukštas perteikia išskirtinį medienos grožį. Be to, pirkėjai gali rinktis iš itin didelės tekstūrų ir spalvų pasiūlos. Jei faneruotų durų gamybą patikėsite šios srities profesionalams, galėsite džiaugtis ilgaamžiu sprendimu, kuris džiugins savo praktiškumu ne vienerius metus.

Faneruotų durų montavimas ir priežiūra

Paprastai faneruotos durys siūlomos butams ir privatiems namams. Jei vidaus durims parenkamas pilnaviduris užpildas ir kokybiška garso izoliacinė plokštė, konstrukcijos sugers garsą ir garantuos maksimalų komfortą. Iš kitos pusės, augant durų populiarumui, faneruotos durys vis dažniau pritaikomos biurams ir komercinėms patalpoms – konstrukcijos leidžia pabrėžti erdvės unikalumą ir padeda realizuoti modernaus interjero sprendimus.

Siekdami prailginti faneruotų durų naudojimo laiką, nepamirškite rūpintis jų priežiūra. Durų valymui naudokite tik specialias priemones, venkite agresyvių valiklių, kurie gali negrįžtamai pažeisti durų estetiką. Jei nežinote, ar naujai įsigyta priemonė yra tinkama naudojimui, išbandykite ją mažiau matomoje vietoje. Saugokite duris nuo tiesioginių saulės spindulių ir sunkiai pašalinamų nešvarumų. Kasdieniam dulkių valymui rinkitės sausą šluostę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *