Patikėkite save ir savo bagažo saugumą profesionalams – keliaukite mikroautobusiukais

Ar kada nors susimastėte kiek daug pavojų tyko keliaujant įprastu lengvuoju automobiliu? Lietuvoje bene kasdien galime išgirsti apie autoįvykį, kuriame buvo sužeisti ar net žuvo kelių lengvųjų automobilių keleiviai ar vairuotojas. Tuo tarpu ar teko girdėti, jog į autoįvykį pateko mikroautobusiukas, o jo keleiviai ir vairuotojas buvo sužeisti? Veikiausiai dauguma atsakys, jog nieko panašaus neteko išgirsti, tačiau kasdien girdime apie nelaimes, kurios nutiko važiuojant lengvuoju automobiliu. Keleivių vežimas į Angliją, Daniją ar kitą Europos šalį yra pati saugiausia alternatyva, jei bijote keliauti lengvuoju automobiliu ne tik saugojant savo sveikatą, bet ir savo turtą.

Yra keletas priežasčių lemiančių, kodėl kelionė mikroautobusu yra žymiai saugesnė už važiavimą lengvuoju automobiliu. Visų pirma tai vairuotojų profesionalumas ir pareigos. Kiekviename keleivius pervežančiame mikroautobusiuke pamainomis dirba du vairuotojai, kas reiškia, jog kuriam nors iš jų pavargus, transporto priemonės vairą perima kitas.

Mikroautobuse esant ne vienam o dvejiems vairuotojams, smarkiai sumažėja tikimybė, jog kuriam nors iš jų sunegalavus nutiks eismo įvykis ar kelionė bus nutraukta. Asmenys dirbantys mikroautobusų vairuotojais yra daugiametę patirtį turintys profesionalai, kurie puikiai išmano kaip saugiai valdyti transporto priemonę, tais pačiais maršrutais važinėja nuolatos, be to puikiai jaučia kada transporto priemonė gali sugesti ir kada ją laikas taisyti. Dėka profesionalios vairuotojų komandos praktiškai išnyksta eismo įvykio tikimybė dėl žmogiško faktoriaus.

Keleivių pervežimas į Angliją vykdomas tik visiškai techniškai tvarkingomis ir nuolatos atnaujinamomis transporto priemonėmis. Po kiekvienos kelionės transportas atidžiai apžiūrimas ir patikrinama mechanikų, kurie nusprendžia ar autobusiuko techninė būklė atitinka visus saugumo reikalavimus. Kelionė prižiūrėtame ir nuolatos tikrinamame mikroautobusiuke yra žymiai saugesnė nei lengvajame automobilyje, kuris tikrinamas ir taisomas tik tuomet kai kas nors sugenda.

Važiuoti mikroautobusu žymiai saugiau ir dėl sumažėjusios apiplėšimų tikimybės. Važiuojant per Europą lengvuoju automobilių nutinka taip, kad keliautojai yra apiplėšiami, kol miega kokiame nors iš parkingų. Tokie nesklandumai gali ne tik sugadinti nuotaiką, tačiau ir sutrikdyti visą kelionę, nes gali būti pavogti visi Jūsų pinigai ar asmens dokumentai. Šių nemalonumų tikimybė smarkiai sumažėja, jei keliaujama mikroautobusu, kadangi dėka pakaitomis dirbančių vairuotojų jis niekuomet nesustoja ilgesniam nei penkiolikos minučių sustojimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *