Paskolos bedarbiams

Ieškodami paskolos, bedarbiai susiduria su iššūkiais – jiems jokie kreditai nėra teikiami. Žinoma, pasitaiko atvejų, kad kažkokiomis „mistinėmis“ aplinkybėmis kai kurie darbo neturintys asmenys vis tiek sugeba pasiskolinti pinigų „apeidami“ sistemą. Kabutės čia dedamos ne be reikalo – yra išimtinių atvejų, kai ir nedirbantiems žmonėms paskolos suteikiamos be jokių nesklandumų. Svarstote kaip taip gali būti? Kuo kiti žmonės išskirtiniai? Esmė tame, kad ne visi darbo neturintys žmonės neturi kito pajamų šaltinio. Į darbo biržą juk dažniausiai yra registruojamasi su siekiu susirasti darbą. Ne, ne, joje registruojamais ne tik dėl pašalpų – yra Lietuvos piliečių, kurie yra sąžiningi ir lygiateisiai, todėl registracija darbo biržoje neatima galimybės skolintis. Čia yra pabrėžiame kuo šie žmonės išsiskiria.

Kaip minėjome, bedarbiai yra tiesiog eiliniai žmonės, užsiregistravę darbo biržoje – vieni dėl darbo susiradimo, kiti – dėl pašalpų gavimo. Kiti turimi papildomi pajamų šaltiniai neatima galimybės ieškoti darbo per šią valstybinę įstaigą, todėl nereikėtų teigti, kad paskolos bedarbiams nėra teikiamos. Tokio teiginio nematysite ir vertinimo nuostatose, nes jos sako, kad pinigų skolinti negalima neatsakingiems ir pajamų neturintiems žmonėms.

Bedarbiai gali turėti santaupų ar gerai įvertinamą turtą. Yra įmonių, kurios mielai sutiks suteikti vartojimo kreditą įkeičiant nekilnojamąjį turtą ar automobilį. Viskas priklauso nuo norimos sumos. Daug žmonių galvoja, kad turto įkeitimas yra labai rizikingas, tačiau ta rizika atsiranda tik nesugebantiems įvertinti savo galimybių. Bedarbiai, turintys kitą pajamų šaltinį, gali įkeisti turtą arba gali bandyti skolintis ir be užstato.

Jeigu papildomos pajamos yra pakankamos, joks kredito teikėjas neatsisakys paskolinti pinigų. Bedarbiai gali gauti pajamų iš nekilnojamo turto nuomos paslaugų, taip pat jiems galima skolinti tais atvejais, jeigu paaiškėja, kad jie turi daug santaupų. Prie bedarbių ne visada yra priskiriami gaunantys socialines pašalpas. Pavyzdžiui, negalią turintys asmenys, neretai užsiima ir individualia veikla, o tuo pačiu gauna ir papildomas išmokas iš valstybės. Jie lengva ranka gali pasiekti paskolas – jie nėra kažkuo išskirtiniai. Jie yra mokūs asmenys, galintys savimi pasirūpinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *