Registracijos adresas ir įmonės pavadinimas, pradedant naują verslą

Ar kada nors susimąstėte, kodėl tiek daug žmonių yra apsėsti savo verslo kūrimo idėjos? Galbūt jie pavargo dirbti kitiems ar tiesiog savo gyvenimo nebegali suderinti su nelanksčia darbotvarke? Kai kurie siekia šlovės ir pripažinimo, o tuo tarpu kiti tikisi kuo didesnės finansinės naudos. Kita vertus, yra ir tokių žmonių, kurie yra gimę būti puikiais verslininkais ir turi tikrą talentą. Bet kuriu atveju visada yra verta žinoti pirmuosius įmonės kūrimo žingsnius, kurie yra pavadinimo registravimas ir registracijos adresas, privalomas kiekvienai įmonei.

Akivaizdu, kad sėkmę lemia ne vien tik geri norai. Prieš kuriant verslą, būtina žinoti visus jo etapus ir daugybę kitų svarbių niuansų. Jei jau esate tvirtai nusprendę, kad atėjo pats laikas kurti naują verslą ir pagaliau palikti savo darbovietę, labai tiksliai ir kruopščiai išanalizuokite savo turimą verslo idėją. Tai reiškia, kad turėtumėte žvelgti labai objektyviai ir identifikuoti ne tik idėjos privalumus, bet ir jos trūkumus. Atminkite, kad pastarųjų turi kiekvienas verslas.

Turėdami tiksliai suformuluotą viziją, turėtumėte nuspręsti, kokią verslo formą pasirinksite. Pavyzdžiui, jei nebūsite pelno siekianti organizacija, ir jūsų veikla bus idėjinė, patariama steigti viešąją įstaigą. O jei esate tvirtai apsisprendę siekti didelių verslo aukštumų ir generuoti nemenką pelną, vertėtų pagalvoti apie ribotos civilinės atsakomybės juridinį asmenį. Be jokios abejonės, steigiant kiekvieną juridinį asmenį, jam yra reikalingas pavadinimas ir registracijos adresas.

Be minėtų sudedamųjų dalių jūsų verslas tikrai negalės egzistuoti ir būti oficialus. Taigi, gerai apgalvokite, koks turėtų būti jūsų veiklą geriausiai atspindintis pavadinimas. Rinkitės neskubėdami, nes tai bus vienas svarbiausių žingsnių – tai bus lyg jūsų vardas, pagal kurį jus identifikuos jūsų klientai. Išsprendę įmonės pavadinimo klausimą, turite pagalvoti apie registracijos adresą. Tik nesupainiokite jo su buveinės adresu, kuriuo vykdysite savo veiklą. Pabrėžtina, kad buveinės adresas gali skirtis nuo registracijos vietos.

Neretai pirmą kartą pradedantys verslą asmenys neturi jiems priklausančių patalpų, kuriose galėtų registruoti naują įmonę. Todėl, kad tai netaptų problema, įmonės registracijos adresas gali būti įsigyjamas už tam tikrą mokestį ir konkrečiam norimam laikotarpiui. Juk niekas nėra tikras, kaip seksis naujasis verslas, todėl tokio adreso įsigijimas terminuotam laikotarpiui dažniausiai yra pats geriausias sprendimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *