Kapų plokštės – vienas praktiškiausių kapavietės sprendimų

kapų plokštės

Šiais kupinais bėgimo ir laiko neturėjimo laikais, dažnai pasirūpinti anapilin išėjusių artimųjų kapais atrandame laiko tik prieš pat šventes ir artėjant lapkričio 1-ajai. Todėl vis dažniau ieškoma būdų, kaip kuo paprasčiau palaikyti kapavietės tvarką. Vienas iš šiuolaikiškiausių ir praktiškiausių būdų yra kapo dengimas granito plokšte.

Granitinės kapų plokštės pasižymi gausybe privalumų ir yra plačiai naudojamos visame pasaulyje. Viena iš priežasčių, kodėl kapo dengimas plokštėmis yra itin praktiškas pasirinkimas, tai yra ilgaamžiškumas ir tvirtumas. Kadangi plokštės dažniausiai gaminamos iš granito, jos yra atsparios bet kokioms oro sąlygoms ir aplinkos veiksniams. Norint pažeisti granitą, reikėtų neblogai pasukti galvą, kadangi jis yra itin tvirtas akmuo.

Kadangi granito plokštės reikalauja minimalios priežiūros, tai yra idealus kapo dangos pasirinkimas retai galintiems aplankyti artimojo kapavietę. Dėl tankios sudėties ir lygaus paviršiaus granito plokštės yra atsparios dėmėms, įbrėžimams ir net blukimui. Norint išlaikyti kapo plokštę tvarkingą, pakanka ją nuvalyti šlapiomis servetėlėmis ar nuplauti vandeniu.  Tad uždengę kapavietę granito plokšte supaprastinsite kapo priežiūra šimtus kartų.

Dėl natūralių ir unikalių raštų, sodrių spalvų ir poliruotos apdailos, granitas suteikia rafinuotumo ir vizualiai atrodo išties įspūdingai. Dėl šių priežasčių kapavietei suteikia estetišką vaizdą, kuria ramią ir jaukią atmosferą, pagerbiančią išėjusio anapilin atminimą.

Kapų dangos suteikia galimybę sukurti personalizuotą paminklą, atspindintį mirusiojo individualumą, pabrėžiantį jo ar jos charakterį ir kitas asmenybines savybes. Pasitelkus graviravimo techniką, ant paviršiaus galima išgraviruoti įvairiausius norimus simbolius, tokius kaip: vardus, pavardes, datas, simbolius,citatas ar net piešinius.

Įdomu tai, kad granitas turi simbolinę reikšmę. Jis žinomas kaip stiprybės, patvarumo ir atsparumo simbolis. Pasirenkant granitą kapo dangai, simboliškai perteikiama stipri meilė mirusiam artimajam. Tai amžina duoklė, pagerbianti jų atminimą medžiaga, kuri laikui bėgant išlieka tvirta ir praktiškai nepakitusi.

Kapų plokštės yra lengvai pritaikomos prie įvairių dydžių ir formų kapaviečių, tad uždengiant ja, užtikrinama jo apsauga ir bendras estetinis vaizdas. Dėl tokio lankstumo kapų plokštės tinka įvairiems individualiems pageidavimams, užtikrinant sklandų ir nesudėtingą įrengimo procesą. Uždengus kapavietę plokšte, galėsite būti ramūs, kad kapas ne tik atrodys tvarkingai, bet ir prasmingai. Kapų plokštes dengia Monumentas.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *