Elektroninės vizitinės kortelės: inovatyvūs sprendimai bei medžiagos naudojamos jų kūrimo procese

Viskas šiais moderniais laikais kinta ir vizitinės kortelės, kaip verslo komunikacijos įrankis, nėra išimtis, nes jos nuolat evoliucionuoja. Šiuo atveju kalbame apie jų skaitmenizavimą, kuris gali padėti, tiek individualiems asmenims, tiek ir organizacijoms. Todėl manome, kad svarbu būti aptarti, kaip jos yra kuriamos, kokios inovacijos čia naudojamos ir visa tai mums padaryti padės Mantvydas Matthew Narusevicius iš „Doup“.

https://timesofmalta.com/article/redefining-recruitment-entrepreneurial-matthew-narusevicius-a2.1069437

Pasak jo, vienas svarbiausių pokyčių šiame procese – tai medžiagos ir technologijos, kurias naudojant, sukuriama gausybė inovatyvių ir įspūdingų vizitinių kortelių. Būtent su jo, kaip šios srities eksperto, pagalba išnagrinėsime naujausias medžiagas ir technologijas, kurios leidžia sukurti vizitines kortelės ne tik kaip informacijos perdavimo priemonę, bet ir kaip originalų meninį kūrinį, atspindintį įmonės asmenybę.

Pirmiausia, apie pačias medžiagas, kurios neretai yra draugiškos aplinkai. Mantvydas Matthew Narusevicius teigia, kad šiuolaikinės įmonės dažnai rinkasi ekologiškas alternatyvas tradicinėms medžiagoms. Vizitinių kortelių gaminimo procese yra naudojamos perdirbtos medžiagos, savaime suyrantys plastikai ar net augaliniai pluoštai. Tęsiant apie medžiagas, tai aliumininės ir varinės alternatyvos tampa populiarėjančiomis, nes jos suteikia elegantiškumo ir išskirtinumo. Taip pat dažnai naudojamos kombinuotos medžiagos, kurios jungia kelias skirtingas medžiagas, pavyzdžiui, metalą su plastiku arba popieriumi. Galima drąsiai teigti, jog skaitmeninės vizitinės kortelės nėra sudarytos tik iš popieriaus ar plastiko, bet ir daugybės kitų komponentų. Tai dažniausiai būna įvairios elektroninės varžos, LED šviesos, mikroschemos ar QR kodai, kurie suteikia galimybę įtraukti prie elektroninės dalies pridėti ir interaktyvumo vartotojų atžvilgiu. Tai gali būti nuoroda į internetinį puslapį, įmonės prisistatymo vaizdo įrašą ar kitą interaktyvią informaciją.

Norint sukurti dar labiau išskirtinį dizainą yra naudojamas 3D spausdinimas. Ši technologija leidžia sukurti unikalias ir išskirtines vizitines kortelės formas. Tokios vizitinės gali būti įvairiausių formų, tekstūros ar spalvų ir taip pritraukti dėmesį ir leisti išsiskirti iš minios. Dar vienas, šiek tiek mažiau populiarus būdas išsiskirti iš visų yra šildančios terma juostos, kurių pagalba kortelės tampa ne tik vizualiai patrauklios, bet sudominančios. Šildančios juostos prideda daugiau reljefiškumo, kurį pajusti galima tik prilietus jas, o termografiniu principu šaldant arba šildant padeda keisti spalvas ar jų kombinacijas.

Viena yra kalbėti apie išvaizdą, o visai kita apie skaitmenizavimo procese pritaikytas inovatyvias technologijas, pavyzdžiui „NFC“, kuri leidžia perkelti informaciją iš vizitinės kortelės į mobilųjį įrenginį, tiesiog prisilietus prie pastarosios. Tai suteikia galimybę lengvai dalintis kontaktiniais duomenimis. Be patogumo, taip pat pridedama daugiau skaitmenizuotų vizualų. „AR“ technologija leidžia sukurti interaktyvią ir unikalią vizitinę kortelę. Prispaudus mobilaus įrenginio ekraną prie kortelės, galima matyti papildomą virtualią informaciją. Na ir pabaigai atrodytų elementaru, tačiau „QR“ kodo integracija yra taip pat svarbi. Kiekvieną dieną šie kodai tampa vis populiaresni, nes siūlo galimybę nukreipti vartotojus tiesiai į internetinį puslapį ar kitą elektroninį turinį.

Inovatyvios medžiagos ir naujausios technologijos suteikia vizitinėms kortelėms ne tik informacinį turinį, bet tuo pačiu metu ir unikalumą bei išskirtinumą. Verslininkai vis dažniau ieško būdų, kaip pritraukti dėmesį naudodamiesi vizitinėmis kortelėmis, ne tik kaip informacijos perdavimo, bet ir savo įmonės įvaizdžio kūrimo priemone. Tai atveria duris kūrybiškesniam ir labiau individualizuotam požiūriui į dizainą, kuris taps neatsiejama įmonės įvaizdžio dalimi.

Daugiau informacijos apie skaitmenizuotas korteles „Doup“ Mantvydas Matthew Narusevicius pateikia čia:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *