Tyrimas: lietuviai nesiekia išsiskirti iš minios ir renkasi populiariąją madą

Pigus bateliaiEsame unikali tauta, sugebanti tuo pat metu reklaminius šūkius kreipti į išskirtinius produktus, bei prisiliesti prie unikalių technologijų kūrimo, tačiau patys dešimt metų kiekvieną vakarą apsipirkinėti „Maksimoje”, o dėl rūbų paaukoti šeštadienį kulniuojant ratą po rato akropoliuose.

Klasikai pirmenybė

„Deichmann avalynės“ užsakymu atlikta apklausa parodė, kad net 80 proc. respondentų pirmenybę teikia neultralių spalvų ir stiliaus batams. Dar labiau gązdina, kad net ketvirtadalis lietuvių bijotų tapti dėmesi centre dėl savo aprangos, panašiai tiek tikina nesidomintys stiliumi.

Pigūs bateliai išlieka vieni populiariausių lietuvių pasirinkimų užsienyje. O auliniai batai moterims tapo vienu populiariausių moterų mūsų šalyje pasirinkimų.

Įtaką daro amžius ir lytis

Beje, tyrimas parodė ir kitą tendenciją. Tarkim, kuo vyresnis asmuo, tuo koncervatyvesnis jis yra. Pigūs bateliai vyrams dažniau yra pasirenkami klasikiniai, nei moterims. Pigūs bateliai moterims dažniau parduodami ryškių spalvų visose amžiaus grupėse.

Kitas, drąsesnių sprendimų laikotarpis – jaunystė nuo 16 iki 24 metų. Šiame amžiaus tarpsnyje net ir vaikinai yra labiau linkę į neapibrėžtus eksperimentus, lyginant su kitomis amžiaus grupėmis. Būtent tokio amžiaus pirkėjams pigus batai vyrams raudonų, mėlynų ar kitų akį rėžiančių spalvų parduodami mažiausiai tris kartus daugiau.

Žaizdami spalvomės tampame drąsesi

Psichologai vieningai sutaria, kad ne tik mūsų pirkiniai nupiešia vidinės mūsų būsenos paveikslą, tačiau ir galį jį pakeisti. Nepaisant to, ar ieškomi batai deichmann, ar batai danija, ar rieker batai internetu, jeigu Jūsų krepšyje atsidurs ryškesnių spalvų pirkinys, greičiausiai, pajusite didesnį energijos ir drąsos antplūdį nei paprastai.

Todėl psichologai pataria laikytis taisyklės, kad ryškių spalvų žieminiai batai moterims ar batai internetu vyrams turėtų būti pasirenkami į svarbų susitikimą, iškilmes ar kitą renginį, kuris reikalauja iš Jūsų drąsos ir entuziazmo.

Rūbus ir avalynę galima net išnaudoti siekiant išsvajoto darbo. Pigūs bateliai, bet ryškūs padės išsiskirti iš minios kandidatų, norinčių tos pačios pozicijos. Beje, pigus batai internetu moterims reiškia ir stilingą bei praktišką pasirinkimą. Tad pirmyn apsipirkti visko kas ryšku!

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *