Slinkimą gali pažaboti mezoterapija plaukams

profesionali plaukų kosmetika
Photo by Bennie Lukas Bester on Pexels.com

Plaukai labai daug apie mus pasako. Jie dažnai suteikia informaciją apie bendrą organizmo savijautą bei grožį. Jeigu plaukai yra vešlūs, spindi, lengvai šukuojami ir greitai auga, tai vadinasi Jūsų organizmas gauna visų reikalingų medžiagų ir tai atsispindi plaukuose. Tuo tarpu jei plaukai yra silpni, nuolat šakojasi galiukai, veliasi, labai lėtai auga, tai tik yra ženklas, kad organizmui kažko trūksta. Visų pirma galite atlikti išplėstinius kraujo tyrimus, labiau stebėti savo mitybą bei atkreipti dėmesį, kaip prižiūrite savo plaukus. Ar jau buvo išbandyta profesionali plaukų kosmetika? Gal pats laikas pakeisti šampūną ar kondicionierių? O galbūt pamiršote, kada paskutinį kartą savo plaukus lepinote kauke?

Vienas iš veiksmingiausių būdų, kaip galima padėti savo plaukams yra mezoterapija plaukams. Ja yra vadinama itin veiksminga, bet tuo pačiu ir paprasta procedūra plaukams, kuomet jie yra pamaitinami maistingosiomis medžiagomis bei trūkstamais vitaminais. Ši procedūra labai dažnai yra minima tuomet, kai plaukai ima slinkti. Tokia nemaloni situacija gali ištikti kiekvienam iš mūsų, tad žinokite, kad mezoterapija plaukams visada bus puikus išsigelbėjimas nuo plaukų praradimo.

Jeigu Jūs, kaip ir nemaža dalis lietuvių, dar nesate susidūrę su mezoterapija, tai turite žinoti, kad ji yra skirta aktyvinti plaukų augimą. Profesionalų parinktos tam tikros nepaprasto poveikio formulės medžiagos, turinčios antioksidacinį poveikį gali stiprinti plaukų svogūnėlius bei skatinti jų augimą. Profesionali plaukų kosmetika, kurią gali sudaryti tiek šampūnas, tiek losjonas, ar tonikas turi įtakos plaukų sveikatai.

Sakoma, jog mezoterapija yra vienas patikimiausių būtų gydyti slenkančius bei silpnus plaukus. Specialiai Jūsų galvos odai skirtas medžiagų kompleksas, gali atlikti plaukams skirtą mezoterapiją, kurios esmė yra intensyvinti plaukų augimą bei tai atlikti efektyviausiu metodu.

Dėl ko slenka plaukai?

Deja, bet tiksliai nustatyti šį veiksmą nėra lengva, dėl to reikia atsižvelgti į visą kompleksą veiksmų bei priežasčių. Visgi plaukų slinkimas dažniausiai yra susijęs su hormonų kiekio organizme pakitimais. Moterims jis dažnai pastebimas po gimdymo bei menopauzės periodu, o vyrams slinkimas neretai atsiranda dėl paveldėtos plauko folikulo savybės ypač jautriai reaguoti į hormonų androgenų kiekį kraujyje. Plaukų kiekiui įtakos turi ir įvairūs medikamentai, tam tikros ligos, stresas bei netinkama priežiūra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *