Kodėl visoms moterims tinka tunikos?

Tunikos palyginti neseniai atsiradęs drabužio modelis. Mados kūrėjai visai neseniai jį pritaikė moters garderobui. Tačiau pats drabužis kaip tunika žinomas dar nuo senovės Egipto laikų. Tunikos buvo dėvimos ir senovės Romoje. Ji buvo laikoma kaip naminiai marškiniai arba apatinis trikotažas. Netgi žodynuose ar enciklopedijose nurodoma, kad tunika – tai senovės romėnų apatinis vilnonis arba lininis drabužis. Tunikos turėjo labai gilią ir simbolinę prasmę. Tai buvo savininko ir jo dvasios jungiamoji grandis. Kaip matome, tai labai svarbus drabužis senovės aprangoje. Mūsų laikais jos tokios prasmės jau neturi. Tunikas dėvėdavo kaip apatinius drabužius. Taip pat ant jos vilkdavosi sunkius viršutinius drabužius. Mūsų laikais tunikos jau tapo išskirtinai moteriškas drabužis.

Moterys tunikos gali dėvėti kaip sukneles. Taip pat kaip viršutinė palaidinę arba  kaip viršutinį drabužį su tamprėmis.

Tunikos- puikus būdas paslėpti kūno trūkumus

Tai vienas iš universaliausių drabužių, nes gali paslėpti moterų kūno trūkumus. Pagal kūno tipą pasirinkus atitinkamą raštą atrodysite puikiai.

Kriaušės figūros moterims  paieškokite tokio tipo tunikos, kurios viršutinė dalis bus daug ryškesnė nei apačia. Tai pat jums tikrų viršuje gausiai puoštos tunikos: raštais, raukiniais.  Apačia turėtų būti kuo blyškesnė ir mažiau krentanti į akis.

Obuolio figūros moterims pasirinkite tokius audinius, kurie turėtų kuo smulkesnius raštus: gėlytės, ornamentai ir t.t. Venkite tunikų su masyviomis didelėmis gėlėmis. Taip atrodysite dar stambesnė ir didesnė.  Tuo tarpu tos moterys, kurios yra smulkaus kūno sudėjimo, smulkūs raštai gali paversti vaikiškomis. Todėl smulkaus sudėjimo moterys turėtų rinktis tunikas su platesniais raštais.

Jei moters platūs pečiai, tunika turėtų būti į apačią platėjanti. Tuomet pečiai optiškai sumažės.

Vasarinės tunikos

Tunikos gali būti derinamas ir kaip vasarinis drabužis. Jas dėvėti tikrai nebus nuobodu. Todėl, kad karštą vasarosdieną jos atrodo žaismingai ir patrauklia. Jei priderinsite atitinkamus aksesuarus, atrodysite iš viso pritrenkiamai. Štai užsidėkite stilingą skrybėlę, susijuoskite plonu dirželiu arba masyviu diržu. Apsiaukite žemu kulnu basutes ir jūs galitekeliauti į gamtą. Taip pat galite apsirengti šortus. Tai puiki apranga atostogoms ar iškylai į gamtą.

Priderinusios masyvesnį papuošalą, užsidėjusios aukštakulnius batelius galite eiti į vakarėlį.

Žieminės tunikos

Galbūt keistai skamba žieminės tunikos. Tačiau ja gali būti ilgesnis megztukas, ar tiesiog trikotažinė trumpa suknelė ilgomis rankovėmis. Itin išvaizdžiai atrodo raštuotos tunikos. Jos gali būti dėvimos ir su kelnėmis ir su sijonu. Galite užsidėti džinsu ir apsirengti šilta tunika, tuomet net žvarbiausią žiemą nesušalsite.

Taigi kaip matome, tunka gali būti pats universaliausias ir mėgiamiausias drabužis jūsų spintoje. Ją galite dėvėti kaip trumpesnę suknelę ar prie džinsų. Ir vienas ir kitas variantas jums bus įdomus eksperimentas su savo įvaizdžiu. O jei dar pabandysite priderinti skarelę, karolius ar kitus aksesuarus, tai įvaizdžio pokyčiai bus pritrenkiami. Todėl nebijokite eksperimentuoti ir savo išvaizda žavėkite aplinkinius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *