Apatinis trikotažas: patarimai ir gudrybės

Statistika rodo, jog net apie 80 proc. moterų nešioja netinkamo dydžio apatinį trikotažą. Tad karts nuo karto reikia ištraukti apatinius iš stalčiaus, išdėlioti ant stalo ir apkalbėti. Šiandein būtent tai ir padarysime. O tiksliau pateiksime kelis patarimus, kurie pravers(jei aišku prisiminsite), kuomet nežinosite ką daryti.

Jei nežinai ką rinktis – rinkis juodą

Apatinis trikotažas gali būti įvairiausių svalvų, bet kuri mergina išdeliojusi viską ant stalo galėtų sudėti vaivorykštę. Tačiau ką daryti, jei nežinai kurios spalvos apatinius rinktis šiandien? Atsakymas – juoda, rinkis juodą! Tai klasikinė spalva, o tuo pačiu juodas apatinis trikotažas laikomas seksualiu. Tad nesuklysi nei eidama į darbą, nei į pasimatymą

Esi ta ką vilki

Ar žinai, kad apatinis trikotažas skirtas tau, o ne vyrams į jį žiūrėti? Taip taip, tad jei nori jaustis tvirtai, seksualiai ir pasitikinčiai savimi – po drabužiais vilkis seksualius, prabangius apatinius arba net korsetą. Jų niekas nematys, tačiau tu žinosi, kokia esi nuostabi. Tai pakels nuotaiką ir suteiks pasitikėjimo savimi. Apatiniai daro stebuklus, patikėk!

Prisitaikyk sau dydį

Itin atidžiai rinkis liemenėlę, nes netinkamas dydis ne tik nesuteikia krūtinei grožio, bet ir kenkia sveikatai. Kūtinės dydis kinta kartu su viso kūno svoriu ir formomis, tad seniau mėgstama ir vis dar gera liemenėlė gali nebetikti. Šiuo atveju derėtų įsigyti naują, arba kreiptis į siuvėją. Keli adatos dygsniai ir liemenėlė bus kaip nulieta tavo krūtinei.

Apsipirkinėk kartu su vaikinu

Vaikinas karts nuo karto mėgsta padovanoti seksualių apatinukų? Tačiau kartais ryškiai „prašauna“ pro šalį parinkdamas ne tavo stiliaus apatinį trikotažą? Tuomet kas kart apsipirkdama parduotuvėje ar elektroninėje parduotuvėje pasikviesk jį kartu. Taip jis matys ką apžiūrinėji, kas tau patinka, supras koks tavo stilius ir kitą kartą jam bus lengviau išrinkti specialią dovaną tau.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *