Nekilnojamas turtas – pagal ką nustatoma aukšta kaina

Perkant nekilnojamą turtą didžiausią įtaką pirkimui daro būtent nustatoma norima kaina už pirkinį. Keista, tačiau kurių nekilnojamo turto pirkinių kainos yra visiškai nesuprantamos kai kuriems žmonėms. Tai reiškia, jog neturint patirties nekilnojamo turto kainos įvertinime, galima susidaryti įspūdį, jog užkelta norima suma yra iš piršto laužta, tačiau nes visais atvejais toks mąstymas yra teisingas. Svetainė www.conveyancing24.org pateikia paaiškinimus kodėl neretai būsto kainos yra įvertinamos gana aukštai.

Vienas svarbiausių kriterijų – statybos metai. Tikriausiai čia nesunku suvokti, jog kainai didelę įtaką dar būtent tai ar parduodamas būstas yra naujas. Tai reiškia, jog neretai nekilnojamo turto statiniai yra statomi būtent su siekiu juos vėliau parduoti. Tokiu atveju yra skaičiuojamas statybos sąnaudos ir žinoma – pridedamas „mokestis“ už darbų organizavimą ir kitą darbą. Būtent statybos metai lemia, kokią kainą gali nustatyti savininkas, nes juks suprantama, kad naujesnis namas ar visiškai atnaujintas butas bus brangesnis, negu apleista trobelė ar sena butas, kuriam reikalingas remontas.

Taip pat ne ką svarbiau yra atsižvelgti ar parduodamas būstas pardavinėjamas su visais buities reikmenimis. Tai reiškia, jog butai ar namai, kurie parduodami su baldais bei buitine technika, yra labiau įkainojami, nes suprantama, jog jų įsigijimas taip pat reikalauja laiko, darbo ir svarbiausia – nemažai pinigų. Būtent būsto apstatymas yra vienas iš kriterijų, kodėl galima pardavimo kainą kilstelėti aukštyn, nes juk suprantama, kad yra skirtumas perkant visiškai tuščią būstą ir apstatytą visais gyvenimui reikalingai atributais. Tai yra vienas ir svarbiausių faktorių, kurį turėtų įsidėmėti kiekvienas norintis pirkti nekilnojamą turtą gyvenimui.

Taip pat svarbu yra atkreipti dėmesį į parduodamo būsto būklę. Trumpai tariant, nemažai žmonių kainas užkelia jeigu prieš tai buvo atliktas kapitalinis remontas, nes paprasčiausiai, tokiu atveju, pirkėjui nebetenka rūpintis renovavimo darbais, o tai ir sumažina kitas išlaidas. Žinoma, jeigu jums siūlomas butas ar namas reikalauja nuo pagrindų viską atnaujinti, tai suprantama, jog čia kainos aukštumų negali būti. Paprasčiausiai tokie būstai yra parduodami už atitinkamą kainą, nes juk suprantama, kad remontas kainuoja nemažus pinigus.

Na ir svarbiausias akcentas – interjeras. Jeigu naujos statybos bute yra sukurtas nepriekaištingas namų interjeras, tai faktas, jog tokiu atveju kaina bus gana aukšta. Tam kad sukurti nepriekaištingą namų įvaizdį, yra perkami tam tikri baldai bei samdomi interjero dizaineriai, o tai reiškia, jog tokiam namų įvaizdžiui sukurti teko papildomai ir nemažai išlaidauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *