naujienos
Photo by cottonbro on Pexels.com

Turite įmonės naujieną ar norite pasidalinti savo pomėgių aprašymu? Esame atviri nepriklausomiems turinio kūrėjams. Susisiekite su mumis ir aptarsime bendradarbiavimo galimybes. Straipsnių talpinimo taisyklės:

 • Straipsnis turi būti ne trumpesnis nei 300 žodžių.
 • Straipsnyje galibūti ne daugiau nei 3 išorinės nuorodos.
 • Straipsnis turi būti unikalus ir niekur kitur neskelbtas.
 • Straipsnyje neturi būti TIK suaugusiems skirto turinio, taip pat turinio, kuris yra nesuderinamas su LR įstatymais.
 • Pageidautina gauti ir legalią straipsnio iliustraciją.

Straipsnius ir paklausimus siųskite el. paštu [email protected].

Patarimai, apie ką rašyti įmonės naujienose ir straipsniuose

Turite įmonės tinklaraštį, bet nežinote, apie ką rašyti? Tai aktuali problema, kuri gana paprastai išsprendžiama. Ypač tada, kai galite savo straipsniai pasidalinti ir su įvairiais tinklaraščiais arba regioninės žiniasklaidos portalais. Štai keletas konkrečių patarimų.


 1. Pristatykite įmonę per savo darbuotojus ir jų asmenybes. Jūsų įmonės darbuotojai – didžiausia įmonės vertė. Jie vertingi ne tik dėl savo žinių ir sugebėjimų, bet ir dėl savo asmenybės bei indėlio į bendruomenę. Nesvarbu, ar tai direktorius, ar valytoja, tačiau apie visus savo darbuotojus galima paruošti savotišką istoriją. Reikia tik juos pristatyti, ką jie veikia laisvu metu, kaip gyvena, kuo domisi? Gal laisvalaikiu jūsų buhalterė važinėja riedučiais arba skraido parasparniu? Tai labai įdomi informacija, kuri tikrai sulauks teigiamų atsiliepimų socialinėje žiniasklaidoje. Nereikia paslapčių ir asmeninių detalių, pakanka pristatyti žmones ir gauti pora citatų apie tai, kaip jiems sekasi dirbti jūsų įmonėje, kaip jie įsivaizduoja jūsų vertybes.
 2. Jūsų paslaugų nauda. Jei teikiate paslaugas, parašykite keletą straipsnių tema „[Paslaugos pavadinimas] nauda“. Straipsnyje surašykite, kad paslauga yra skirta, kokias problemas sprendžia ir kam ji naudinga. Atminkite, kad net ir mažai reikšminga paslauga yra naudinga ir sprendžia tam tikrą problemą. Jei paslaugų turite 10, rašykite tokius straipsnius kas mėnesį ir turėsite kokybiško turinio visus metus.
 3. Šmaikščiausi klientų skambučiai. Tikriausiai turite kokių nors kuriozinių situacijų iš savo klientų, kuriomis galėtumėte pasidalinti. Detalių nereikia, tačiau iš principo galima papasakoti į kokias komiškas situacijas kas dieną patenka jūsų darbuotojai, kolegos.
 4. Nuotraukų galerija iš įmonės renginio. Kiekviena įmonė bent du kartus per metus turi gana linksmus renginius – tai vasarinis „teambuildingo“ renginys, dažnai gamtoje ir, žinoma, teminis Kalėdinis vakaras. Didesnės įmonės tokių renginių turi kur kas daugiau. Dėl to trumpas aprašymas apie renginį ir nuotraukos iš jo tikrai praskaidrins nuotaiką visiems. Atminkite, kad jūsų straipsnius skaito ir žmonės, kurie norėtų dirbti jūsų įmonėje. Tokia informacija padėtų jiems apsispręsti.
 5. Įmonės socialinė veikla. Gruodžio pabaigoje galima parengti metų įvykių apžvalgą su vadovo kreipimusi. Joje nereikia konkrečių pelno-nuostolio ataskaitos skaičių, tačiau verta paminėti iššūkius, su kuriais susidorojote, naujai iškeltus tikslus, naujai pradėtas paslaugas, naujus darbuotojus ir pareigybes, rinkos situaciją, kuri susijusi su valstybės politika. Per keletą metų susidarys savotiškas įmonės metraštis, kurį paskui bus įdomu pasiskaityti naujai atėjusiems darbuotojams ir partneriams.
 6. Kartą per metus – metų apžvalga. Gruodžio pabaigoje galima parengti metų įvykių apžvalgą su vadovo kreipimusi. Joje nereikia konkrečių pelno-nuostolio ataskaitos skaičių, tačiau verta paminėti iššūkius, su kuriais susidorojote, naujai iškeltus tikslus, naujai pradėtas paslaugas, naujus darbuotojus ir pareigybes, rinkos situaciją, kuri susijusi su valstybės politika. Per keletą metų susidarys savotiškas įmonės metraštis, kurį paskui bus įdomu pasiskaityti naujai atėjusiems darbuotojams ir partneriams.

Skaitykite daugiau apie SEO:

 • Verslo sėkmė su Google reklama: ką turime žinoti?

  Verslo sėkmė su Google reklama: ką turime žinoti?

  Rinkodaros specialistai tvirtina, kad siekiantiems produktyviausių rezultatų būtina pagalvoti apie internetinės rinkodaros privalumus. Šiandien Google reklama yra vienas populiariausių reklamos kanalų, atitinkantis įvairaus amžiaus auditorijos reikalavimus. Atlikti tyrimai patvirtino, kad […]

  plačiau>>

 • Kas yra ir su kuo valgoma SEO duona?

  Kas yra ir su kuo valgoma SEO duona?

  Internetinis marketingas pasiūlo vis naujų būdų, kurie padeda sėkmingai reklamuoti turimas paslaugas. Joks internetinis verslas, kad ir koks puikus jis būtų, nepasieks lubų, jei nepasikliaus marketingo nauda. Paprasčiausiai jį užgoš […]

  plačiau>>


One thought on “Skelbkite naujienas

 1. Kaip man nusibodo kaip zmonys nepazysta it kalba raso komentarus as skelbimus tik pratesu zmonys gerau paskambykit jai padet o nezemyt komentaruose gal kas turit atidiuot rubu moterisku 1,64 cm Sar M dydzio , taipat avalynes 39 ismieros . mergaitem 8 metu rubeliu ir 6 metu , vienos ugis 1,25cm kitos 1,22cm vienos avalynes dydis 34-35 dydis kitos 33-34dydis . taipogi berniukiu 1meto 6menesio labai reik rubeliu 92cm ugis o avalynes 23-24 labai buciau dekingas kas turi atidiuoti bukit geri neabgaudinekit as del vaikuciu stenguosi noriu kad mergaites imokykla eitu grazios. Mum dzaugsmas kaip kaska gaunam nes tikrai sunku atrodo jau i gera bet vel kaskas nutinka ir vien bedos gala su galu ciut suduri, baisu ir prasyt pagalbos yra ir geru zmoniu ir tokiu kurie zemina . gal turit ir neraikalingu daiktu. Tik neturiu is toli kuo pasimti ar sumoket usiuntima . nes suo mamentu labai sunku

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *