Nemokamas įmonės steigimas Vilniuje ir Kaune

Nuosavas verslas daug kam yra savotiška svajonė, gyvenimo tikslas. Ją sugriauti labai lengva, todėl kai kurios įmonės ir valstybinės institucijos ėmėsi konkrečių veiksmų, kaip padėti sukurti savo verslą ir kleisti žmonėms įgyvendinti savo svajones.

Verslas prasideda nuo įmonės įkūrimo. Iki tol galite teikti paslaugas asmeniškai, tačiau tai bus traktuojama greičiau kaip papildoma veikla, o ne tikras verslas. Toks aplinkinių požiūris, deja. Pagalvokite patys, kada į jus geriau reaguoja žmonės – kai prisistatote amatininku ar įmonės direktoriumi? Akivaizdu, kad pasakius „įmonės direktorius“, žmonių nuomonė pasikeičia iš karto. Taigi, grįžkime prie to, kaip įsteigti savo verslą. Dabar nemokamas įmonės steigimas galimas praktiškai visur, tačiau didžioji dauguma įmonių kuriamos Vilniuje ir Kaune. Kaip tai vyksta? Ar iš tikrųjų nereikia nieko mokėti už kitos įmonės įsteigtą jūsų įmonę?

Nemokamų įmonių įkūrimo paslaptis atskleidė „Apskaita AG“ finansininkai.

Visų pirma, NEMOKAMAS steigimas yra jį steigiančiam asmeniui. Jis nemokamas dėl to, kad kai kas padengia steigimo išlaidas, o ne jas anuliuoja. Steigimo išlaidos paprastai yra įvairios rinkliavos ir mokesčiai iš „Registrų centro“ ir steigiančiosios įmonės darbas už dokumentų parengimą, tvarkymą ir viso proceso administravimą. Jas padengia Ūkio ministerija, kartu su ES paramos fondais, kurie yra skirti remti naujai kuriamus verslus Lietuvoje. Ši paramos programa tęsis iki liepos 30 dienos, tad yra dar keletas mėnesių įmonei įsteigti.

Nemokamas įmonės steigimas apima ne tik pačios įmonės įsteigimą, bet ir buhalterinę apskaitą. Pasinaudojus šia programa pirmieji 3 mėnesiai – nemokami. Tai reiškia, kad nereikia mokėti už buhalterinės apskaitos tvarkymą, jei pasirenkama ta pati įmonė, kuri ir steigė. Tai didelė parama, nes paprastai buhalterinės apskaitos paslaugos per mėnesį kainuoja 100-150 eurų.

UAB steigimas nemokamai irgi įmanomas. Bet tik retais atvejais, jei steigėjai sutinka „paskolinti“ 2500 eurų įstatiniam kapitalui. Šie pinigai yra pervedami į kaupiamąją sąskaitą, o tada steigiama įmonė. Kai įmonė įsteigta ir turi savo numerį iš „Registrų centro“, bankas padaro sąskaitą atsiskaitomąja, iš kurios galima „skolą“ sugrąžinti atgal. Skola be palūkanų, tačiau būna viena kita sąlyga. Pavyzdžiui, metinė buhalterinės apskaitos paslaugų teikimo sutartis… Tai visiškai priimtina sąlyga, jei jaunasis verslas neturi savo buhalterio ar įsipareigojimų kitai įmonei.

Naudokitės puikia proga ir steikite savo verslą nemokamai, jau dabar.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *